Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Polimerinės dekoracijos, skirtos scrapbooking
Šiuolaikinės rankdarbių technologijos yra labai įvairios, turtingos ir labai populiarios dėl labai plataus ir turtingo medžiagų, įrankių ir priedų pasirinkimo. Galite naudoti bet kokią techniką ir kiekviena iš jų mus pradžiugins ir nustebins savo universalumu. Šiandien gana populiari technika knygų išrašymas, dekupažas, kortelių gamyba, pataisymas, quilling tt Kiekvienas iš jų yra įdomus savaip ir leidžia mums pagaminti labai gražius ir originalius gaminius, kurie gali būti naudojami tiek kasdieniame gyvenime, tiek dovanoms mūsų aplinkai. Kiekvienas iš aukščiau išvardytų būdų papildo vienas kitą, kiekvienas iš jų yra labai įdomus, taigi, jei jau turite bent vieną iš šių būdų, įsisavinti kitus metodus nebus problemų. Bet kokiame rankdarbyje svarbiausias dalykas yra fantazija. Būtent jos dėka žmogus gali sukurti kažką unikalaus ir tobulo, tokį produktą, kurį bus malonu gaminti, o paskui pristatyti kaip dovaną. Pavyzdžiui, netgi pasiimkite scrapbooking techniką. Kodėl ji tokia įdomi? Tai šiuo metu yra viena populiariausių technikų, būtent joje gaminami tokie gaminiai kaip atvirukas, užrašų knygelė, vokas už pinigus, albumas, įdomi dovanų dėžutė ir kt. Žodžiu, galite sukurti bet kokį popierinį elementą. Žinoma, norint pagaminti bet kurį gaminį, jums reikia daug įvairių medžiagų ir aksesuarų. Be popieriaus ir kartono, skirto popieriniams suvenyrams, jums reikia daugybės įvairių papuošalų iš metalo laužo: gėlių, lankstinukų, karoliukų, paveikslėlių, pjūvių pjūvių, sagų, juostelių, atraižų ir kt. Labai populiarūs metalo laužų papuošalai yra polimeriniai molio gaminiai. Tai gali būti rėmeliai, gėlės, paukščiai, kama ir kiti objektai. Net mažas rėmelis suteiks jūsų atvirukui šiek tiek originalumo ir papildomo efekto. Gatavus papuošalus galite nusipirkti specialiose parduotuvėse arba tokius skirtingus elementus galite pasigaminti namuose naudodami skirtingas formeles. Papuošalai, pagaminti iš plastiko, yra vadinami pelėsiais. Formos yra silikoninės formos papuošalams. Kaip tiksliai juos naudoti ir kokie jie yra dabar, mes apsvarstysime.

Taigi, mes turime imtis:
• Du silikoninių formų rėmai + mini figūros;
• plastiko lazdelėse po 17 gramų;
• peilis pjaustymui;
• Plastilino plokštė;
• Dekupažo klijai;
• Šepetys dekupažui;

Polimerinė dekoracija, skirta scrapbooking

turime imti


Formos turi būti švarios ir sausos. Padėkite juos ant lentos. Mes paimame lazdeles su plastiku ir peiliu, supjaustytą mažais gabalėliais.

Formos

Padaryti žalią rėmą


Mes gaminame žalią rėmą, paimame žalio plastiko gabalą ir minkome, kol jis taps minkštas ir lankstus.

vienetų

žalio plastiko gabalas


Iš jo iškočiojame nedidelę dešrelę ir sudedame į formą, pastumiame ir sukrauname šepetėlio gale.

Mes susukame kitą gabalą

Mes susukame kitą gabalą


Mes susukame kitą gabalą ir užpildome visą formą.

Mes susukame kitą gabalą

Mes susukame kitą gabalą


Mes darome tą patį su antrąja forma.

užpildykite visą formą

Tą patį padarykite su kita forma.


Formas su turiniu dedame į paketėlius, uždarome ir dedame į šaldiklį prieš užšaldant, galite pernakvoti. Tada išimame iš šaldiklio ir kepame orkaitėje 150 laipsnių temperatūroje apie 15 minučių. Gauname, leidžiame atvėsti ir nuleidžiame į šaltą vandenį.

sudėti į maišus

padėkite prieš užšaldant


Rėmeliai išdžiūsta ir padengiami laku, nusausinami. Pasirodo, šie skirtingų spalvų polimeriniai papuošalai. Bet koks rėmas papildys kortelę ir suteiks jai šventinį vaizdą! Ačiū visiems už dėmesį!

lakas

Polimerinė dekoracija, skirta scrapbooking
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai