Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
Papuošti gėlių vazoną savo rankomis yra ne tik įdomu, bet ir naudinga veikla, padėsianti sutaupyti pinigų, o interjeras po truputį atgyja. O tiesiog pasidaryti gražų ir nepakartojamą daiktą namams yra visada malonu. Todėl man patinka rusiški motyvai dekoro Mano vazonas pakartoja „Khokhloma“ modelio stilių.

Gėlių vazonų dekoras


Darbui jums reikia šių medžiagų:
• paruoštas paprastas vazonas arba plastikinis kibiras iš po maisto produkto;
• apklotas ar tankus audinys;
• pinti;
• molis modeliavimui;
• plastilinas;
• guašo dažai;
• arbūzų sėklos, spikelets ir kita natūrali medžiaga dekoravimui;
• plona viela;
• pliūpsnis;
• siūlas su adata;
• kiti raštinės reikmenys.

medžiagos


Kaip gėlių puodą naudojau paprastą plastikinį majonezo kibirą. Kur kaušas užsidaro dangteliu, yra išsikišusi dalis (ratlankis). Jame su pliaukštelėjimu reikia padaryti keletą skylių. Tuo pačiu metu apačioje padarysime drenažo skyles. Jei puodas bus naudojamas po viršutine žeme, tada dugno nereikia skylėti.

puodą


Dabar mes išpjaustėme stačiakampį iš aplanko (lino ar kito audinio). Jis turėtų būti tokio dydžio, kad jis visiškai tilptų į puodą, be to, maža paraštė iš visų keturių pusių. Briaunos sulenkiamos ar užrišamos kraštais taip, kad jie nesubraižytų, ir puodą sandariai užveržkite audiniu. Mes siuvame sankryžoje. Jei kambariniam augalui yra papuoštas gėlių puodas, kuris natūraliai bus laistomas, tada audinys turėtų vynioti talpyklą tik iš išorės. Todėl aš sulenkiau kraštus po audiniu. Jei reikia viršutinės ar kitokios dekoratyvinės kompozicijos, priešingai, geriau uždaryti audinį ir puodo dugną audiniu ir audinį sulenkti šiek tiek į vidų iš viršaus.

apvyniokite audiniu


Kad audinys nejudėtų ir nejudėtų, pritvirtiname iš viršaus plona viela. Viela turi būti įsriegta į tas skyles, kurios anksčiau buvo padarytos kaušo krašte.

Gėlių vazonų dekoras


Pamatai yra paruošti. Siūti viršuje ir apačioje. Po apatine pynė ir audinio vidine puse prisiūčiau celofano juostelę, kad audinio dugnas nesušlaptų, laistydamas gėlę.

Gėlių vazonų dekoras


Dabar jūs galite padaryti dekoravimą tiesiogiai. Dekoras nevisiškai nukopijuoja „Khokhloma“ modelį, tačiau bus panašus į jį. Todėl dekoravimui gaminau saulėgrąžas, laukines braškes, naudojau natūralią medžiagą. Spalvos taip pat yra Khokhloma - raudona, geltona, ruda. Modeliavimui mes gaminame saulėgrąžas iš molio. Jie bus įvairių dydžių ir formų - maži, dideli, pasukti „saulės link“. Prie puodo su viela pritvirtiname dideles saulėgrąžas, padarydami skylutes su žvyneliu, o mažus sodiname ant super klijų. Dažymas guašu.

Gėlių vazonų dekoras

Gėlių vazonų dekoras

Gėlių vazonų dekoras


Iš sausų arbūzų sėklų mes gaminame gėles, gėlių vidurį - iš plastilino.

Gėlių vazonų dekoras


Taip pat iš molio formuojame braškes, kotelį iš žaliojo plastilino, mažas baltas gėles iš popieriaus. Dažymas.

klijai

papuošti


Lieka tik klijuoti molio lapus.

Gėlių vazonų dekoras


Jei puodo dydis leidžia, tada jį galima papuošti mažomis, sausomis gėlėmis, kukurūzų ausimis ir viskuo, kas atrodo tinkama. Tuo pačiu metu tokiu būdu užmaskuokite šoninę siūlę. Norėdami patvarumo, dekoracijos turėtų būti lakuotos. Iš kaušo dangtį naudojau kaip padėklą, valydamas jį nuo etiketės. Ir gėlė labai patiko augti tokiame gražiame puode.

Gėlių vazonų dekoras
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai