Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Angelas gijų rutulyje
Man labiausiai patinka dirbti su siūlais, jie yra labiausiai kaltiniai ir universalūs amatininkams. Kartą bandžiau padaryti srieginį rutulį, ir jis veikė gana gerai. Tada iškilo klausimas, kaip jį užpildyti. Galite sudaryti pavasario kompoziciją, įdėdami originalias gėles į vidurį viduryje quilling. Kitas variantas yra papildyti rutulį baltu gijų angelu. Aš atkreipiu jūsų dėmesį į šiuos gražius dekoratyvinius papuošalus.

Norėdami dirbti, turėtumėte paruošti šiuos komponentus:
- vidutinio dydžio balionas;
- vamzdis PVA klijų;
- plokščia klijų plokštė;
- žirklės;
- siūlai ryškių spalvų mezgimui.

turėtų būti paruoštas


Pirmiausia papasakosiu, kaip pasidaryti siūlų rutulį. Paimkite balioną ir pripūskite jo, nepamirškite jo tvirtai surišti, kad jis netikėtai neištuštėtų. Supilkite PVA klijus į plokščią plokštelę, šiek tiek praskieskite vandeniu.

pripūsti rutulį


Pasirinkite šviesiausią ir gražiausią siūlą (nuotraukoje tai tamsiai alyvinė), pradėkite pamažu panardinti jį į klijus ir atsargiai apvynioti aplink rutulį. Pabandykite visiškai prisotinti siūlą klijais. Aplink pagrindą reikia suvynioti tiek daug siūlų, kad balionas būtų matomas kai kuriose vietose. Kai tik baigsite vynioti siūlus, supjaustykite galą ir pritvirtinkite prie uodegos. Visą pagrindo paviršių dar kartą sutepkite dideliu PVA klijų sluoksniu.

apvyniokite siūlą aplink rutulį


Padėkite gatavą pagrindą ant plastikinio maišo ir padėkite rutulį šalia šiltos baterijos visai nakčiai.
Kai siūlai bus visiškai sausi nuo klijų, nuimkite guminį rutulį. Norėdami tai padaryti, tiesiog nupjaukite uodegą.

palikite nudžiūti

išimti kamuolį


Dabar jums reikia iškirpti skylę priekiniame plane. Tai gali būti 1/4 viso produkto tūrio.

išpjaukite skylę


Jei nuspręsite į rutulį sudėti pavasarinę kompoziciją, tada pasiimkite ryškių gėlių, pagamintų naudojant quilling techniką. Ir pritvirtinkite juos, kaip parodyta nuotraukoje. Nepamirškite išilgai supjaustyto krašto perimetro klijuoti gražią pynę subtilių gėlių pavidalu.

papuošti rutulį

papuošti rutulį


Jei norite papuošti rutulį angelo figūra, tada šiame etape aprašysiu jo pagaminimo procesą.
Taigi, paimkite baltą siūlą mezgimui ir apvyniokite jį ratu ant bet kokio tvirto pagrindo. Pakanka bus 40-45 sriegių apsisukimų. Pasirodo, 18 cm ilgio ruošinys.

baltas siūlas


Iškirpkite siūlus iš vieno krašto, naudodamiesi biuro peiliu. Pririškite gabalus per vidurį siūlais.

supjaustykite siūlą


Atskirkite rutulio galvą ir apriškite.

Atskirkite chrizalio galvą


Padarykite antrą sriegio sriegį. Norėdami tai padaryti, paimkite 10 cm pločio pynę ir apvyniokite siūlą apie 20 kartų. Šį kartą jums nereikia kirpti, svarbu tik atsargiai nuimti siūlus nuo metmenų. Pasirodo, angelo sparnai.

Pynkite košę


Pynimas iš jų šešių gijų - tai bus chrizalio rankos. Padėkite šį ruošinį šalia sparnų. Net šiame etape turite aprišti juosmenį produkto viduryje.

tvarsčiu juosmeniu


Belieka tik papuošti amatą. Paimkite auksinį siūlą, suformuokite iš jo diržą, apyrankes ant angelo rankų ir plaukų.

rankenos ir plaukų angelas


Dabar pritvirtinkite amatą sriegio rutulio centre. Jūs galite tiesiog pakabinti angelą už diržo. Čia yra tokia graži dekoratyvinė kompozicija, gauta iš įprastų mezgimo siūlų. Tinka kaip teminė dovana vardo dieną (angelo dieną).

Angelas gijų rutulyje
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai