Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Atvirukas„ Gulbė “
Norėdami užpildyti kortelę, jums reikės:
1. Juodo atviruko, kurio matmenys 10x15 cm, arba juodo kartono pagrindas;
2. Baltojo, oranžinio, bordo spalvos popierius;
3. dvipusė putplasčio juosta;
4. Klijai, žirklės, įprastas quilling įrankis ir šukutės, pincetai;
Kaip matote, kortelės sudarymo elementų nėra daug. Tačiau jį įgyvendinti nėra lengviausia, jei anksčiau nebendravote su tokiu quilling įrankiu kaip šukutė. Pirmiausia paruoškite kortelės pagrindą, jei jo neturite. Norėdami tai padaryti, iš juodo kartono iškirpkite 15x21 cm dydžio stačiakampį, tada švelniai sulenkite per pusę. Tada pereikite prie gulbės mirties. Norėdami tai padaryti, paimkite baltą quilling popierių ir šukutę. Mes darome ilgiausią kilpą centre, pritvirtinkite klijais apačioje. Dabar mes padarome kitą kilpą į dešinę vienu laipteliu žemiau, panašiai mes atliekame kilpą į kairę pusę ir kiekvieną kartą einame žemyn žingsniu žemyn, pritvirtindami ją klijais. Tokių žingsnių turėtų būti bent šeši.

Sveikinimo atvirukų gulbė


Be to, iš balto 40 cm ilgio popieriaus lapo mes paruošime liemens pagrindą. Norėdami tai padaryti, mes padarome didelį ritinį ir paspauskite jį pirštais iš vienos pusės, kuris tarnaus kaip gulbės uodega. Mes paimame 15 cm ilgio balto quilling popieriaus lapą, tris kartus sulenkite ir gatavam elementui suteikiame kaklo formą su lenkimu (kaip nuotraukoje). Iš oranžinio 5 cm ilgio popieriaus mes pagaminame mažą ritinėlį, suteikiame jam gulbės snapo formą. Iš bordo kvarcinio popieriaus, kurio ilgis 30–40 cm, susukame, ištirpiname ir suteikiame širdies formą.

Sveikinimo atvirukų gulbė


Kai visi elementai yra paruošti, mes pradedame juos pritvirtinti prie juodo pagrindo. Pirmiausia klijuokite kūno pagrindą iš apačios į dešinę nuo mūsų atviruko centro. Tada mes paimame dvipusę putplasčio juostą, kurios matmenys yra 1x1 cm, pritvirtinkite virš kūno pagrindo. Prie škoto pritvirtiname tūrinį gulbės kūną, pagamintą šukutės pagalba. Mes pritvirtiname kaklą, bukas. Klijuokite širdį viršuje, dešinėje. Paruoštas neįprastas „pasidaryk pats“ atvirukas su minimaliu elementų kiekiu!

Sveikinimo atvirukų gulbė
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai