Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Nuotrauka iš paprastų servetėlių
Kirpimas yra patraukli kūrybiškumo forma. Originalus kūrinys yra sukurtas iš paprastų popierinių servetėlių, kurios interjere atrodo labai įspūdingai. Pjaustyti reikia paprasčiausių medžiagų, kurias galima rasti bet kuriuose namuose. Darbui jums reikia skirtingų spalvų servetėlių, kraštovaizdžio lapo, PVA klijų, neišpjaustyto pieštuko (teptuko ar rašiklio be lazdelės), žirklių, liniuotės. Ir daug kantrybės.

Reikia dirbti


Pjaustymas - kruopštus darbas, reikalaujantis labai kantrybės, tačiau visai nelengvas. Galite saugiai prijungti vaikus prie darbo, nes tai yra puikūs pratimai, skirti lavinti smulkiąją motoriką, tikslumą ir dėmesį.

Ant kraštovaizdžio lapo nupieškite būsimo darbo eskizą.

piešti eskizą


Jei yra kokių nors trūkumų, negalite jų ištrinti, nes atliktame darbe pagrindai nebus matomi. Brėžinyje turėtų būti didelių dalių, nes mažųjų negalima išdėstyti apklijavus. Šios technikos paveikslėliai puikiai tinka dekoruoti vaikų kambarį, o kaip pagrindą galite fotografuoti iš vaikų dažymo. Jei planuojate įterpti kūrinį į gatavą rėmą, tada geriau tai padaryti iškart po to, kai bus nupieštas eskizas. Tokiu atveju servetėlės ​​nebus sutraiškytos, nes baigtas darbas yra gana subtilus.

Pirmiausia turite paruošti servetėles. Jie turi būti supjaustyti į kvadratus, kurių kraštinė yra 2 cm.

supjaustyti į kvadratus


Norėdami atlikti darbą, jums nereikia iškirpti daug servetėlių. Šiame A4 formato paveikslėlyje užfiksuota 3 balta, 4 žalia, 6 mėlyna ir viena servetėlė mėlyna ir geltona. Kad būtų patogiau laikyti ir naudoti, visus kvadratus galite sudėti į mažą dėžutę. Taigi jie neprisimins ir neskraidys po kambarį kaip kandys. Sudėkite 2 tos pačios spalvos kvadratus. Aikštės centre padėkite pagaląstą pieštuku ar rašikliu be lazdelės ir lengvai kumščiu apvyniokite servetėlę ant jos galiuko.

apvyniokite servetėlę


Klijai PVA sutepkite nedidelį paveikslėlio plotą ir klijais užtepkite "kulechki". Kitas audinio gabalas yra klijuojamas kuo arčiau ir taip toliau iki darbo pabaigos. Kuo tankesni yra servetėlių kvadratai, tuo gražesnis vaizdas.

lazdos


Negalima iškart tepti klijų dideliame plote - jie gali nudžiūti ir tepti vėl. Geriau pradėti darbą nuo viršutinio kairiojo kampo, kad kontaktas su klijuota vieta būtų minimalus. Kai paveikslas bus baigtas, verta jį atidžiai išnagrinėti. Kai kuriose vietose gali būti spragų, kuriose galite klijuoti servetėles iš servetėlių. Klijai tepami tiesiai ant maišo galiuko.

Klijai tepami


Taigi paveikslėlis nebus dažomas klijais, o jo sunaudojimas bus mažas.

Jei servetėlės ​​klijuojamos netolygiai, jas lengva ištaisyti aštriomis žirklėmis, nupjaunant išsikišusius kampus. Paveikslas, pagamintas naudojant pjaustymo techniką, atrodo didelis ir labai neįprastas. Subtilios spalvos ir erdvus lengvumas servetėlėms suteikia paslapties ir nesvarumo.

paprastų servetėlių paveikslėlis


Toks darbas gali tapti ne tik interjero puošmena, bet ir nuostabia dovana šeimai ir draugams bet kokioms šventėms.
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai