Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Ekologiškas kalėdinis atvirukas
Naujieji metai yra nuostabiausios ir maloniausios atostogos, vilties ir linksmų sveikinimų laikas. Šią nuostabią dieną noriu parodyti savo ypatingą požiūrį į draugus ir artimuosius. Norint tai padaryti, užtenka tiesiog pasidaryti pačių pasigamintą „pasidaryk pats“ kalėdinį atviruką. Su visa šiluma ir meile pasakos apie jūsų šviesius jausmus.

Taigi, norint pagaminti ekologišką kalėdinį atviruką, jums reikės:
1. 120–150 gr storio kraftpopierius. A4 formato.
2. Žirklės, pieštukas, liniuotė.
3. Dizainerių popierius iš Naujųjų metų kolekcijos.
4. Dvipusė kanceliarinė juosta ir klijų pistoletas.
5. Apyrankės (mažas metalinis papuošalas).
6. Antspaudas, akrilo antspaudo blokas ir rudas rašalo padas.
7. Natūralios spalvos rafija (speciali popierinė juosta).

reikės


Pirmiausia pažymėkite kraftpopieriaus lapą. Mes išmatuojame 10cm išilgai trumpojo krašto ir pieštuku nubrėžkite liniją išilgai lapo. Tada padalinkite ilgąją lapo dalį į 2 lygias dalis ir sulenkite lakštą viduryje.

pažymėkite amatų popieriaus lapą


Lakštą perpjaukite per pusę pagal pieštuko žymėjimą. Pasirodė du atvirukų blankai - knygos. Tai, kas pasirodė šiek tiek plačiau, atidėta. Iš likusių mes iškirpome 2 stačiakampio formos dalis, šiek tiek mažesnes nei būsimo atviruko pagrindas.

Iškirpkite lakštą


Mes siuvame šias 2 dalis dviguba linija ant siuvimo mašinos. Taigi jie atrodys tvarkingi ir išsamūs. Vienas iš jų taps mūsų būsimo atviruko „veidu“, o antrasis priklijuosime vidų, ant jo bus parašytas sveikinimas. Jei nėra siuvimo mašinos, tada galite tai padaryti rankiniu būdu. Tokia linija, kiek įmanoma, pabrėžia mūsų atviruko individualumą.

mirksi


Mes pritvirtiname silikono sandariklį prie akrilo bloko ir, naudodami rašalo įklotą, atsispausdiname sveikinimą ant vienos iš susiuvamų kortelės dalių.

Mes pritvirtiname silikono sandariklį


Papuošalais ar aštriu pieštuku atsargiai pradurti skylę popieriuje papuošimui.

pradurti skylę


Dabar čia galite įterpti liemenėles. Nugaroje gerai sulenkiame metalines uodegas, kad jos nesipūstų. Jei neturite tokių papuošalų, naudokite puselius, kurie laisvai parduodami bet kurioje siuvimo parduotuvėje.

įdėkite liemenėles


Naudodami dvipusę juostą, mes klijuojame savo ruošinio vidų, ypatingą dėmesį skirdami kraštams.

klijai iš vidaus


Atsargiai, stengdamiesi tai padaryti kuo tiksliau ir tolygiau, priklijuokite prie pagrindo.

iš dizainerio popieriaus


Dabar iš dizaino popieriaus iškirpėme 2 mažus kvadratėlius ir stačiakampį su Naujųjų Metų raštais. Jų dydžiai gali būti savavališki.

iš dizainerio popieriaus

rafijos juostelės


Scotch tape pagalba mes pritvirtiname juosteles iš rafijos ant būsimų „dovanų“. Iš jo mes susiejame 4 mažus lankus.

rafijos juostelės


Karšto pistoleto pagalba mes klijuojame savo „dėžutes“ taip, kad jos šiek tiek pakiltų. Svarbu juos gražiai ir harmoningai paskirstyti ant atviruko. Tada kiekvienam „dovana»Ant viršaus klijuokite lanką iš rafijos.

rafijos juostelės


Rezultatas yra toks įdomus ir stilingas dalykas. Visos naudojamos medžiagos yra natūralių, diskretiškų atspalvių, tačiau skyriuje jos sukuria unikalų ekologinį kortelės dizainą, kuris pastaruoju metu yra toks populiarus.

Naujųjų metų eko stiliaus kortelė
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai