Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Saldi vestuvių dovana
Vestuvių šventės neįsivaizduojamos be nuostabių gėlių ir suvenyrų, kuriuos svečiai dovanoja jaunavedžiams. Galvodamas apie labai artimų žmonių kelionę į vestuves, norėjau pasigaminti originalą dovana daryk pats. Man labai patiko idėja sukurti gėlių kompoziciją iš gofruoto popieriaus ir saldainių. Norėdamas suteikti saldžią vestuvių elegancijos puokštę, savo kūrybą papildžiau jaunavedžių statulėle ir mini šokoladu banknotų pavidalu. Taigi dovana simbolizavo saldaus ir klestinčio gyvenimo palinkėjimą jaunai porai. Papasakosiu apie gėlių krepšelio iš saldainių pagaminimo būdą.

Norėdami dirbti, turite įsigyti šias medžiagas:
-Candy: triufeliai ryškiuose paprastuose įvyniotuose ir mini šokoladuose su dangteliais banknotų pavidalu;
- dviejų spalvų gofruotas popierius: balta ir rožinė;
- pintas krepšys su rankena;
- vestuvių figūrėlė;
- skaidri ir dvipusė juosta;
- dantų krapštukai;
- plona juosta dovanų pakavimui;
- putos;
- permatoma plėvelė;
- siūlai;
- baltas ir žalias popierius;
- plastikiniai žali lapai.

šios medžiagos

šios medžiagos

šios medžiagos

šios medžiagos

šios medžiagos

šios medžiagos

šios medžiagos

šios medžiagos


Puokštės kūrimas turėtų prasidėti nuo gėlių įgyvendinimo.
Iš skaidrios plastikinės plėvelės iškirpkite 10 * 10 cm dydžio kvadratą, kurio centre dedame šokolado triufelį. (Galite pasiimti bet kokius saldainius, jie labai gerai atrodo saldainių puokštėje kūgio formos ar apvalioje folijoje).

Puokštės darymas


Mes paimame dantų krapštuką, įdėkite jo galą į saldainio centrą ir susukite plėvelės kraštus aplink.

Paimkite dantų krapštuką


Mes pritvirtiname juostele.

Paimkite dantų krapštuką


Mes gaminame žiedlapius iš gėlių iš dviejų gofruoto popieriaus juostelių. (Juostos plotis 4-5cm, ilgis 18-20 cm).

Saldi vestuvių dovana


Kiekvieną popieriaus juostelę mes sulenkiame į 5 papildymus. 3-3,5 cm atstumu nuo krašto supjaustykite puslankiu. Pasirodo, 5 žiedlapių ruošinys.

Saldi vestuvių dovana


Kitas žiedlapiai turi būti suformuoti. Gofruoto popieriaus naudojimas leidžia gėlėms atrodyti labai natūraliai. Popierius išlaiko formą, atsirandančią dėl nedidelės deformacijos. Popieriaus juostelės dugną sulenkite pirštais į vidų, o viršutinę dalį žirklėmis sulenkite į išorę.

Saldi vestuvių dovana


Pirmąjį žiedlapių sluoksnį apvyniokite sandariai aplink saldainį ir pritvirtinkite prie gėlės pagrindo (triufelio ir dantų krapštuko sankirtos), tada tvirtai pritvirtinkite siūlais.

Saldi vestuvių dovana


Turėtumėte gauti pusiau atidarytą pumpurą.

Saldi vestuvių dovana


Antrąjį popieriaus sluoksnį turime laisviau, kad suteiktume didesnį puošnumą.

Saldi vestuvių dovana


Mes taip pat pritvirtiname siūlais ir klijais ant viršaus su juostele.

Saldi vestuvių dovana


Iš žalio popieriaus iškirpkite nedidelę juostelę. Jis turėtų apimti žiedlapių pritvirtinimo vietą. Gėlė virsta žalia taurele. Jis pritvirtintas juostele.

Saldi vestuvių dovana


Rezultatas yra sodrus rožė.

Saldi vestuvių dovana

Saldi vestuvių dovana


Kiek gėlių pasigaminti priklauso nuo krepšio dydžio. Mano vestuvių krepšeliui pagaminti prireikė 11 vienetų. Kai kurios spalvos pagamintos iš rausvo popieriaus, kitos - iš balto. Po to, kai bus pagamintos visos gėlės, galite pereiti prie kompozicijos formavimo. Pinti krepšio apačioje mes montuojame stačiakampį putų gabalą. Polistireno pasirinkimas yra dėl jo sugebėjimo išlaikyti savo formą ir minkštumą, kuris lengvai pritvirtins dantų krapštukų stiebus tinkamoje padėtyje. Stačiakampis turėtų aiškiai atitikti dydį ir būti 2–3 cm žemiau krepšio aukščio. Pritvirtinamas prie dugno, įpakuojant juostas.

Saldi vestuvių dovana


Likęs tarpas tarp putplasčio ir krepšio kraštų yra sandariai užpildytas baltu popieriumi. Centras ir pintas kraštas yra klijuoti dvipuse juosta.

Saldi vestuvių dovana


Ant juostos centre uždedama figūrėlė, o krašte - mini šokoladai.

Saldi vestuvių dovana


Galite papuošti krepšio rankeną pakavimo juostele ir aprišti mažus lankus aplink kraštus.
Mes užpildome krepšį paruoštomis saldainių rožėmis, pakaitomis rožine ir balta. Esant nedideliam kampui, mes įklijuojame medinius stiebus į putplasčio pagrindą. Mes užpildome nedidelius tarpus tarp gėlių žaliomis šakomis. Turėjau ploną plastiką, kuris gerai susisuko (pasirodė kažkas panašaus į pūlinį). Apskritai, gali būti naudojami bet kokie lapeliai. Taip pat, jei norite, galite papuošti rožes karoliukais ar cirkoniais, pritvirtintais ant greitai džiūstančių klijų.

Saldi vestuvių dovana

Saldi vestuvių dovana

Saldi vestuvių dovana

Saldi dovana

Saldi dovana


Tokia originali saldainių-gėlių dovana maloniai nustebins jaunavedžius. Svarbiausia, kad „pasidaryk pats“ dalykai atneštų ramybę ir šilumą.
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai