Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
Atrodo, kad praėjo laikas, kai mados buvo karoliukai. Tačiau tokie gaminiai visada turi ypatingą pobūdį ir žavi jų audimo sudėtingumu. Šioje meistriškumo klasėje mes pynime paprastą, bet originalią apyrankę, pagamintą iš didelių karoliukų ir keliolikos karoliukų. Mums reikės dviejų atspalvių karoliukų: tamsiai rudos didelės ir šviesiai rudos vidutinės. Mes renkamės atitinkamo rudo atspalvio karoliukus, kurių skersmuo yra 0,7-1 cm., Norėdami pynimo apyrankę, paimkite meškerę, kurios storis yra 0,25 mm.

karoliukai iš dviejų atspalvių


Linijos ilgis audimui turėtų būti 2, 5 m. Atrodo, kad daug ir iš pradžių tai nebus labai patogu, tačiau eilutė austa greitai ir sutrumpėja.
Apyrankę sudarys karoliukai, austi iš didelių rudų karoliukų. Mes pradedame audimą būtent su rutuliu. Mes surenkame tris didelius rutulius viename meškerės gale, padėkite juos meškerės centre. Mes renkame kitą karoliuką ir per jį mes sriegiuojame antrą meškerės galą. Priveržkite karoliuko kilpą, taip suformuodami "kryžių".

Mes renkame dar vieną karoliuką


Mes tęsiame pynimą, kiekviename gale pririšdami vieną karoliuką. Mes pririšame trečiąjį karoliuką iš abiejų meškerės galų, užrišame antrą galą ir vėl priveržkite.

Mes tęsiame pynimą


Mes pakartojame audimą dar 2 kartus, tik paskutinį 4 kartą grandinės galas tarnaus kaip trečias karoliukas. Surinkę karoliukus ant kiekvieno meškerės galo, per galinį karoliuką perveriame galus ir priveržiame.

Pakartokite audimą


Pasirodo, čia yra 4 buvusių „kryžių“ kamuolys.

Pasirodo toks rutulys


Dabar reikia pritvirtinti rutulį taip, kad jis neišsisuktų ir taptų stipresnis. Tam reikia pakaitomis pinti kiekvieną galą į rutulio šonus apskritime, kur nėra meškerės.

reikia pritvirtinti rutulį


Pynimas antras galas.

Pynimas antras galas


Dėl to abu galai turi būti išvesti skirtingomis kryptimis iš vienos viršutinės eilutės karoliuko.

patraukti į skirtingas puses


Norint pinti juos karoliukais, reikia šviesiai rudų vidutinio karoliukų. Kiekviename meškerės gale pririšame du karoliukus.

vidutiniai karoliukai


Abu karoliukų galai praeina per karoliuką ir vėl užrišame du karoliukus kiekviename meškerės gale.

Siūkite abu galus


Dabar vėl pradedame pynimą. Mes pritvirtiname tamsius karoliukus šviesiai rudomis karoliukais. Galbūt meškerė šiek tiek atsidarys. Būtina nuolat priveržti meškerę ir, kai bus paruoštas kitas rutulys, audimas bus stiprus.

vėl nugara kamuolį


Mes pynėme keturių „kryžių“ grandinę pagal mums jau žinomą modelį. Mes suformuojame rutulį, traukdami meškerės galus į pirmą kraštutinį karoliuką. Priveržkite rutulį, pyndami jo šonus. Galai rodomi viename viršutiniame rutulyje rutulio centre.

Pletm grandinė

styginių šviesių karoliukų


Po to mes susiejame lengvus rutulius, karoliuką ir vėl šviesius rutulius, ir viską pritvirtiname rutuliu. Be to, audimo schema nuolat kartojama, o veiksmai atliekami pakaitomis.
Apyrankė pasirodė iš 10 karoliukų ir 10 karoliukų. Išbandykite ant rankos esančią apyrankę. Galbūt jums tiks ir kitoks ilgis. Audimo pabaigoje priveržkite abu apyrankės galus. Apyrankės pradžioje turėtų būti karoliukas, o gale - karoliukas su šviesiai rudomis karoliukais.

sriegiuokite meškerės galus


Tik dabar mes mezgame meškerės galus per vieną kraštutinį viršutinį rutulio karoliuką.

susirišti mazgą


Kelis kartus priveržkite ir suriškite meškerės pluoštą. Apipjaustykite galus.

puošmena ant riešo


Apyrankė yra pasirengusi tapti nuostabia puošmena ant mūsų riešo.

Apyrankė


Apyrankę galima laisvai nešioti ant rankos, nes meškerė šiek tiek ištempiama ir leidžia tai padaryti.

Apyrankė
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai