Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Rankų darbo sveikinimo atvirukas
Pastaruoju metu labai populiarūs rankų darbo atvirukai. Jei užsiimate rankdarbiais, tada sukurti gimtadienio kortelę nėra sunku. Jei nedalyvaujate, specializuotose parduotuvėse galite įsigyti daugybę rinkinių, skirtų albumų iškarpoms, kurie yra prieinami visiems.
Šiame seminare išmoksite derinti knygų išrašymas ir quillingsukurdamas tūrinį atviruką. „Quilling“ reiškia plonų ir daugiaspalvių popieriaus juostelių sukimąsi, kurios virsta įvairiais raštais, gėlėmis ir pan.
Norėdami sukurti tokį originalų atviruką, jums reikia klijų, žirklių, popieriaus juostelių kvaršui, atviruko blanko ir dekoro (savo nuožiūra).

reikia klijų žirklių popieriaus juosteles


Jums taip pat reikia juostų susukimo įrankio, kurį galite rasti bet kurioje kūrybiškumo parduotuvėje. Kaip matote, jis turi šakinį galiuką.

pasidaryk tulpes ir drugelius


Mes pagaminsime tulpes ir drugelį, naudodami quilling techniką. Meistriškumo klasėje naudojami 5 lapai, 9 stiebai ir 9 tulpių galvos iš trijų atspalvių. Apsvarstykite, kaip sukurti kiekvieną detalę etapais.
1) Į vidurį įdėkite popieriaus juostelę. Gerai pritvirtindami juostelę pradžioje, apvyniojame ją iki galo. Susukdami per daug nesusukite - lapai turi būti gausūs.

susukti

susukti


2) Mes išimame įrankį, šiek tiek slinkdami priešinga kryptimi. Paliekame ruošinį ant stalo ir leidžiame jam kuo daugiau žydėti.

garbanoti


3) Pagamindami ją taip, kad galas būtų raukšlės apačioje, sukurkite lapo formą. Mes pritvirtiname galą klijais. Mes sukuriame 5 tokių lapų gabalus.

klijai


4) Būtina paruošti stiebus. Formatuokite popieriaus juosteles į skirtingo ilgio segmentus. Mes supjaustome kiekvieną segmentą taip, kad vienas kraštas būtų aštrus. Ant aštraus krašto bus pritvirtinta prie tulpės galvos.

įpjova


5) Pagaminsime gėlių ruošinius. Yra specialios liniuotės, skirtos drožti, kur skylės leidžia jums sukurti norimo dydžio ritinius, tačiau galite naudoti įprastą liniuotę arba akimis, jei ne.
Mes gaminame tokio paties dydžio ritinius (9 vnt.). Mes suteikiame jiems gėlių formą. Pirmiausia išspaudžiame pagrindą, o tada viršutinę, imituodami atidarytą tulpę.

Pagaminsime gėlių ruošinius


6) Prieš surinkdami visą kompoziciją, klijuokite stiebus prie lapų. Svarbu, kad aštrūs galai būtų viršuje, o lapų gale - neryškūs. Tiesiog įsivaizduokite, kur bus jūsų kompozicija ant kortelės, kaip geriausia išdėstyti lapus ir tulpes.
Kai lapai yra klijuoti, mes klijuojame stiebus prie atviruko ruošinio. Mes sutepame tą pusę, kuri bus klijuota klijais. Jei klijai matomi - tai gerai, jie išdžius ir nebus pastebimi.

kailis klijais


7) Dabar klijuokite tulpių gėlių ruošinius prie stiebo kraštų. Jei reikia, sulenkite kraštus, kad gautumėte gražią formą, ir klijuokite juos prie gėlės.

sveikinimo atvirukas su tulpėmis


8) Padarysime drugelį kompozicijai užbaigti. Mes susukame du paprastus to paties dydžio ritinius ir dar du šiek tiek didesnius, tik tuo pačiu metu klijuokite dvi skirtingo dydžio juosteles. Šioje meistriškumo klasėje pirmiausia sukite šviesą, kad ji būtų centre. Taip pat sandariai susukame įprastą ritinėlį, jo neištirpindami, bet iškart priklijuodami - tai yra drugelio galva. Ir padarykite ūsus, susukdami galus.

pasidaryk drugelį


Mes formuojame drugelio sparnus. Pirmiausia sukurkite lašelio formą, tada sukurkite kiekvieno sparno tūrinio trikampio formą.

pasidaryk drugelį


Mes renkame drugelio dalis, klijuodami jas prie kortelės.

quilling drugelis


9) Pridėkite likusią dekoro dalį ir kortelė yra paruošta!

Quilling sveikinimo atvirutė
Komentarai (1)
  1. Alina
    #1 Alina Svečiai 2014 m. Spalio 23 d., 8:36, p.
    0
    Super, labai subtilus ir įdomus darbas

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai