Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Onigiri raktų pakabukas
Šiuolaikiniai papuošalai stebina savo neįprasta ir originalia išvaizda. Šiandien beveik bet koks daiktas, nesvarbu, ar tai maistas, ar gyvas padaras, gali būti įkvėpimas kuriant puikų aksesuarą. Šis seminaras jums pasakys, kaip savo rankomis lengvai ir paprastai pasidaryti įdomią raktų pakabuką onigirio pavidalu iš plastiko.
Onigiri yra japoniškas patiekalas, išklotas ryžių trikampiu ir suvyniotas į norų lapelį. Tokia originali raktų pakabukas japoniško maisto pavidalu patiks kiekvienam rytietiškos kultūros žinovui ir sudomins jo apylinkes.

plastikinis raktų pakabukas


Norėdami pagaminti tokį „skanų“ produktą, turime įsigyti trijų rūšių plastiko: juodo, purvo žalio ir balto. Mes taip pat pasiimame foliją ir raštinės peilį, kurie mums yra naudingi dirbant su plastiku.

plastikinis raktų pakabukas


Iš jungiamųjų detalių mums reikia:
• metalinis žiedas;
• jungiamieji žiedai (2 vnt.);
• grandinė 4 cm ilgio.

plastikinis raktų pakabukas


Iš pusės paruošto balto plastiko gabalo mes susukame trikampį.

plastikinis raktų pakabukas


Likusi pusė susukama į 5 mm skersmens dešrą.

plastikinis raktų pakabukas


Paruoštą plastikinę dešrą supjaustome 1–2 mm storio diskais.

plastikinis raktų pakabukas


Iš gautų elementų formuojame ryžių grūdus. Tokių figų turėtų būti daug - 60–80 vienetų.

plastikinis raktų pakabukas


Savavališkai užklijuokite paveikslėlius ant ruošinio trikampio iš visų pusių. Ypatingą dėmesį skiriame viršutinei ruošinio daliai, nes dugnas iš dalies bus padengtas norų lapu.

plastikinis raktų pakabukas


Mes gerai minkome pelkės žalios ir juodos spalvos plastiką, tada sumaišome šias dvi spalvas - atsargiai minkykite gabalus kartu, kol gausime paprastą tamsiai žalią spalvą. Minkykite ir pirštais ištempkite ruošinį, kad susidarytų 1 mm storio stačiakampis.

plastikinis raktų pakabukas


Nori lapas - suspausti dumbliai į sluoksnį, turintį įdomią tekstūrą. Mūsų užduotis yra sukurti panašią tekstūrą ant plastikinio stačiakampio. Perforatoriaus, kaip noro lapo, poveikį padarysime su folija. Na, suspauskite jį rankose, tada paspauskite mūsų tamsiai žalios spalvos plastiko stačiakampiu. Kai kuriose ruošinio vietose, kur folijos įtempis yra blogai atspausdintas, pakartojame procedūrą, taikydami pačias įlenktiausias folijos dalis, atlikdami judesius.

plastikinis raktų pakabukas


Nupjaukite išlenktus ruošinio kraštus, sudarydami taisyklingą stačiakampį.

plastikinis raktų pakabukas


Mes klijuojame ryžių trikampį iš plastiko, kurį gauna elementas - plastikinis norų lapas. Mūsų miniatiūrinis onigiri yra paruoštas! Belieka kepti ir pritvirtinti priedus.

plastikinis raktų pakabukas


Onigiri viršutinėje dalyje mes padarome skylę jungiamajam žiedui ir siunčiame ruošinį į orkaitę, kuri anksčiau buvo pašildyta iki 110 ° C. Kepimo procesas užtruks 25 minutes.
Po to, kai mūsų produktas atvės, mes galime pradėti tvirtinti priedus - pirmiausia mes sujungiame mažą žiedą su grandine, tada mes perduodame jį į skylę, padarytą onigiri viršutiniame kampe, tai yra jungiamasis žiedas, o tada mes pritvirtiname rakto žiedą prie kito grandinės galo.

plastikinis raktų pakabukas


Originali „onigiri“ raktų pakabukas yra paruoštas, tereikia jį pritvirtinti prie raktų pakabuko!
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai