Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Dekoratyvinis butelis„ Jūros prisiminimai “
Reikalingos medžiagos:
  • Gražios formos butelis.
  • Lininė virvelė balta.
  • Dekoratyvinės medžiagos (karoliukai, spalvotas stiklas, grandinės, sagos jūrinio stiliaus, monetos, figūrėlės jūrine tema, dirbtiniai dumbliai).
  • Natūrali medžiaga (daugiaspalviai jūros akmenukai, akvariumo dirvožemis, dideli ir maži kriauklės, koralai).
  • Klijai („Titan“, „Moment Installation“ skaidrūs).


Atvykę iš atostogų iš šiltų vietų, beveik visada su savimi nešiojame kriaukles, akmenukus, koralus ir kt. Siūlau iš jų pasigaminti dekoratyvinį buteliuką, kuris primintų apie likusius. Jei pasirinksite buteliuką su kamščiu, tada bus galima supilti iš poilsio atneštus viešbučius saugojimui, galite jį atiduoti ir artimiesiems.
1. Paruoškite visas reikalingas medžiagas. Nuplaukite ir nusausinkite buteliuką.

Dekoratyvinis butelis


2. Mes pradedame klijuoti laidą nuo butelio dugno. Klijai „Titan“ ant buteliuko tepami ratu siaurą juostelę (apie 2–3 cm.) Ir klijuoja virvelę, glaudžiai užklijuodami ją vieną po kitos. Periodiškai būtina patikrinti posūkių horizontalumą, vengiant banguotumų, kuo toliau, tuo sunkiau bus išlyginti.

Dekoratyvinis butelis


3. Uždengus visą buteliuką virvele, reikia apvynioti dangtelį, uždedant virvelę ant klijų, pradedant nuo šoninio paviršiaus, pamažu judant į viršų, virvele visiškai uždengiant dangtelio viršutinę dalį, pritvirtinant ją centre.

Dekoratyvinis butelis


4.Dabar mes pradėsime dekoruoti butelį. Mes nustatome plotą, kuris bus dekoruotas, nubrėžkite apytikslį brėžinį. Tvirtinimo detalėms naudojame skaidrius momentinio klijavimo klijus (taip pat galite naudoti klijų pistoletą, tačiau tokiu atveju apvalkalų nebus galima perkelti į geresnę vietą). Pirmiausia klijuokite didelius apvalkalus ir akmenis. Negabaritiniai lukštai ir akmenukai geriausiai pritvirtinami buteliuko apačioje. Po to reikia šiek tiek palaukti, kol klijai atšals (20 minučių).

Dekoratyvinis butelis


5. Toliau mes pradedame užpildyti likusią vietą mažais akmenukais, kriauklėmis, koralais. Vėl laukiame apie 20 minučių.Atidžiai apžiūrime, kur yra tuščių vietų ar iškilimų, klijuojame net mažus apvalkalus, taip pat galite naudoti kriauklių fragmentus, dekoratyviniais tikslais jie taip pat atrodo gražiai. Kai esate patenkinti priešais jus susikūrusiu paveikslu, galite pradėti puošti monetomis, spalvotu stiklu, karoliukais, grandinėmis, taip pat galite naudoti įvairiaspalvį akvariumo dirvožemį. Tačiau turime nepamiršti, kad pagrindiniai mūsų dekoro „veikėjai“ turėtų būti jūros radiniai, spalvų dekoravimo kiekis turėtų būti minimalus.

Dekoratyvinis butelis


6. Bet butelio kaklą aš atskirai surišau virvelę, apvyniojau ją tris kartus, surišiau mazgus galuose, kad neištirptų. Aš taip pat pritvirtinau krabą, keletą dirbtinių dumblių, koralų gabaliukus.

Dekoratyvinis butelis


Kai butelis įrėmintas, galite papuošti dangtelį. Aš naudojau jūrinio stiliaus mygtuką (su inkaro piešiniu), galbūt galite rasti mažą inkarą. Ant viršaus galite prisegti jūrinio stiliaus burlaivio ar bet ko, ko tik norite, figūrėlę. Mes uždarome butelio dangtelį ir žavisi rezultatu.

Dekoratyvinis butelis
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai