Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Velykų kiaušinio dekoravimas
Papuošdami Velykų kiaušinį, galite naudoti bet kokius karoliukus ir mažus mygtukus, taip pat įvairius juosteles ir pynę. Pagrindinis dalykas tokiu būdu papuošti kiaušinį atostogoms yra sukurti foną iš laikraščių. Šiai meistriškumo klasei buvo naudojamas kaimo paprastumas. Iš natūralios medžiagos pagamintos juostos, kuklios gėlių karoliukai ir laikraščio fonas primena sausą šieną. Rezultatas yra paprastas, bet elegantiškas velykinių kiaušinių papuošimas. Derindami įvairių rūšių juosteles ir karoliukus, dekoruodami velykinius kiaušinius, galite pasiekti visiškai skirtingą efektą. Kreipkitės į vaizduotę, kad padėtumėte ir pabandykite savo rankomis sukurti mažą šedevrą.

Taigi, norint papuošti Velykų kiaušinį, mums reikia:

• Kiaušinis.
• Laikraštis.
• PVA klijai.
• Šepetys.
• Pinti.
• Karoliukai.

1. Atlaisvinkite kiaušinį nuo jo turinio.

Velykinių kiaušinių puošyba


2. Supjaustykite laikraštį į mažus gabalėlius.

Velykinių kiaušinių puošyba


3. Mes naudojame PVA klijus, praskiestus vandeniu santykiu nuo 1 iki 1.

Velykinių kiaušinių puošyba


4. Mes pritvirtiname laikraščio gabalą ir dosniai padengiame jį klijais. Tada mes paimame kitą gabalą ir klojame jį taip, kad kraštas iš dalies rastų ankstesnį laikraščio sluoksnį. Vėl tepkite klijus ant velykinio kiaušinio.

Velykinių kiaušinių puošyba


5. Kartodami 4 dalyje aprašytą procedūrą, palaipsniui užpildykite visą kiaušinio paviršių. Palikite kiaušinį, kol klijai visiškai išdžius.

Velykinių kiaušinių puošyba


6. Toliau dirbkite prie džiovinto kiaušinio, klijuokite pynę.

Velykinių kiaušinių puošyba


7. Papuošimui naudokite gėlių karoliukus (arba bet kokius kitus turimus karoliukus). Štai viskas, rytinis kiaušinis yra paruoštas papuošti atostogų stalą.

Velykinių kiaušinių puošyba
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai