Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Pieninės kojinės
Gėlės iš kojinių arba, kaip jos dar vadinamos, gėlės su antsnukiais yra labai neįprasta ir originali jūsų interjero puošmena. Mielos, juokingos gėlės pradžiugins jų savininkus, sukeldamos šypseną ir švelnumą. Tokios gėlės taip pat tinka kaip dovana jūsų draugams ir artimiesiems.
Taigi, norint gaminti tokias gėles, mums reikalingos tokios medžiagos kaip:

-kaprono (trikotažo) audinys
- siūlai audinio tonu, adata
žirklės
-sinteponas
klijai
- dirbtinės gėlės
aparatinės akys
gėlių vazonas
gipsas
polyfoam

Pirmiausia mes paimame sintetinį žiemos keitiklį, supjaustome jį mažais gabalėliais ir sudedame į tris lygius polius.

sintetinis žieminis


Dabar mes padengsime sintetinį žiemą su kaprono medžiaga, suteikdami ne labai išgaubtą rutulio formą, o laisvą audinio galą iš nugaros pritvirtinsime įprastu elastiniu plauku.

mes padengsime sintetinį žiemą su kaprono medžiaga

nailono sintetinis žieminis


Tada mes paimame sintetinį žiemos gerintuvą ir suplėšome jį į du mažus polius, po truputį didesnius ir paskirstome po ruošinio audiniu. Tai būsimos mūsų gėlių nosys ir skruostai.

sintetinis žieminis

stora


Dabar, naudodami lygintuvą, ant veido reikia suformuoti nosį, skruostus, burną ir lūpas.
Mes paliečiame adatą autentiškesniu siūlu ir pereiname prie programinės įrangos. Pirštais pažymime apytikslę nosies tiltelio vietą ir pradedame veržtis iš dešinės į kairę. Adatą pradurti tik vienoje vietoje, kad siūlė būtų kuo mažiau nematoma.

mes formuojame nosį


Siuvami 5–6 kartus ir adatą nukreipkite įstrižai žemyn, tada vėl aukštyn, sudarydami šnerves prie nosies.

mes formuojame nosį


Atlikdami darbą, ištaisykite ir išlyginkite formą, naudodami adatą, galite ištaisyti smulkius nelygumus, smalsiai išpūsdami ir pūsdami sintetinį žiemą, kuris yra snukio viduje.

mes formuojame nosį


Baigę formuoti nosį, nukirpkite siūlą ir atsargiai suriškite.
Norėdami įtempti skruostus ir burną, geriau naudoti dvi adatas. Pirštais randame viršutinį skruosto tašką, užvedame adatą ir pasitraukiame įstrižai. Tvirtai pritvirtinkite, kad pritvirtintumėte. Tą patį padarome su kitu skruostu, naudodamiesi kita adata.

formuoti veidą


Mes susiejame siūlus kartu, priverždami juos tuo pačiu metu. Mes susiejame ir nupjauname perteklinį siūlą. Nuleiskite sinteponą adata ten, kur yra viršutinė gaminio lūpa, ir, švirkšdami adatą po apatine lūpa, nuneškite ją po nosimi ir vėl nuleiskite žemyn. Mes priveržkite siūlus ir nupjaukite perteklių.

mes formuojame burną

mes formuojame veidą


Blykčiojame tose vietose, kur bus priklijuotos akys. Siuvami užpakalinėje vietoje, kuri buvo pririšta elastine juostele. Mes nupjauname perteklinį audinį. Mes darome tas pačias manipuliacijas su likusiais ruošiniais. Mes klijuojame akis (priedus galite pakeisti paprastais mygtukais).

klijuoti akis

pakeiskite įprastais mygtukais


Mes paimame dirbtines gėles (galite saulėgrąžas, ramunėles, rožes ir kt.), Padengkite vidurį klijais ir priklijuokite kojines. Tą patį padarę su likusiomis gėlėmis, mes paimame gėlių vazoną, ten susmulkiname polistireną ir, įstatę gėles, užpildome išsiskyrusiu gipsu.
Pats nustatytas gipsas gali būti dažomas juodais akrilo dažais arba papuoštas žaliais siūlais.

kojinės kojinės

kojinės kojinės


Galite papuošti vabzdžiais iš karoliukų ar lankų iš satino juostelių. Šiame gaminyje dekoravimui aš naudojau pop lėlę kojinėse, ladybug ir laumžirgį, pagamintą iš karoliukų, taip pat lapus ir gėles, pagamintus iš karoliukų.
Gaminti tokias gėles yra įdomi ir maloni patirtis. Linkiu sėkmės ir kūrybingo įkvėpimo!
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai