Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Gėlių vazonų dekoravimas
Ko gero, kiekviena šeimininkė po vakarienės virimo turi kiaušinio lukštą, kuris neišvengiamai patenka į šiukšliadėžę. Bet jūs galite parodyti vaizduotę, o ši nereikalinga medžiaga bus puikus daugelio daiktų dekoras. Kiaušinių lukštai gali papuošti vazas, nuotraukų rėmelius, karstus, pasidaryti paveikslus. Mes pagaminsime gražų neįprastą gėlių puodą.

Norėdami dirbti, mums reikia:
1. Tiesiai į patį vazoną. Tai gali būti paprastas paprastas ar nusidėvėjęs puodas, skardinė majonezo ar senas plastikinis kibiras.
2. Kiaušinių lukštai.
3. PVA klijai.
4. Šepetėliai klijų ir lako užtepimui.
5. Statybinis lakas.

Visų pirma, jums reikia atsargų pagrindiniame įrankyje - apvalkale. Jis tinka tiek su virtais kiaušiniais, tiek su žaliais. Spalva taip pat gali būti skirtinga: nuo baltos iki šviesiai rudos. Ir net būtina, kad būtų įvairių spalvų apvalkalas, kad vaizdas atrodytų įspūdingesnis. Pirmiausia reikia paruošti kiaušinių lukštus. Tam iš karto panaudoję kiaušinius, lukštą maždaug 2 valandas užpildykite šiltu vandeniu inde.

Kiaušinių lukštas


Tai atliekama taip, kad vidinė plėvelė būtų gerai atskirta nuo apvalkalo.

atskiriame filmus


Nuėmus plėvelę, ją išmeskite, o lukštą uždėkite ant rankšluosčio ir leiskite gerai išdžiūti.

leisk išdžiūti


Paruošimo procese kartais gali atsitikti taip, kad suskaidomi maži lukštų gabaliukai. Mes jų neišmetame, jie taip pat yra labai naudingi. Beje, patogiau dirbti su mažais gabalėliais.
Svarbi proceso sąlyga yra tai, kad dekoratyvinis paviršius turi būti iš anksto nuvalytas ir išdžiovintas. Mes ją išvalome ir nuriebaliname alkoholiu ar nagų lako valikliu.

nuvalykite puodą


Taigi, viskas paruošta, pereikite prie kiaušinio lukšto gabalėlių ant jūsų pasirinkto produkto. Nedidelėmis porcijomis tepkite PVA klijus teptuku nedidelėmis puodo dalimis. Mes dirbame su mažais plotais, nes klijai labai greitai džiūsta. Mes paimame apvalkalo gabalą, sutepkite jį klijais ir tepkite ant gaminio paviršiaus, šiek tiek paspausdami. Jūs turite paspausti, kad apvalkalas susitrauktų. Tai galite padaryti tiesiogiai pirštu, taip pat naudodami dantų krapštuką ar degtuką. Tada mes paskirstome gabalus nedideliu atstumu vienas nuo kito.

priklijuokite apvalkalą


Gamybos procese parodome vaizduotę ir vaizduotę. Jei norite gauti neįprastą modelį, tamsius apvalkalo gabalus galite pakaitomis su šviesa.

nedidelis atstumas vienas nuo kito


Norėdami patikimiau pritvirtinti apvalkalą, mes padengiame klijais ant viršaus.

klijai


Kai tik mes įklijuosime apvalkalą ant viso paviršiaus, leiskime puodą gerai išdžiūti dienos metu. Tada švelniai lakuokite produktą išoriniam ir vidaus naudojimui. Norėdami gauti geriausią efektą, galite pasirinkti laką su bet kokiu atspalviu, pavyzdžiui, "Ąžuolas".

lakas išoriniam ir vidaus naudojimui


Jei dekoratyvinis paviršius yra mažas, pavyzdžiui, nuotraukų rėmelis, tada mes galime pritvirtinti apvalkalą ir tiesiog nagų laką. Darbas paruoštas.

Gėlių dekoravimas
Komentarai (1)
  1. Olesja
    #1 Olesja Svečiai 2014 m. Kovo 2 d. 20:02
    0
    Tai pasirodė labai gerai! Aš pabandysiu pakartoti, net nesitikėjau, kad toks grožis išauga iš paprasto apvalkalo!

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai