Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Originali ir sielos žyma
Kiekvienas, kuris mėgsta skaityti knygas, mėgsta neįprastas ir gražias žymes. Kai mokate megzti, sukurkite gražią ir originalią knygelę knygoje - užduotis paprasta ir maloni. Šiandien aš jums parodysiu, kaip greitai sukurti gražią žymę - gėlę iš daugybės gijų. Norėdami sukurti šią gėlę, pakaks net mažų spintelių, kuriuos palikote iš ankstesnių gaminių, dažnai šie kabliukai kaupiasi ir jie beveik nenaudojami. Taigi ši meistriškumo klasė leis jums išspręsti dvi problemas vienu metu - tai išgelbės jus nuo susikaupusių užuolaidų ir leis jums padaryti neįprastą mėgstamos knygos žymę.

Ką gali reikėti dirbant:
  • Dviejų spalvų siūlai yra žali gėlės stiebui, o bet kuri spalva, kuri jums patinka žiedlapių, turiu, yra balta.
  • Žirklės.
  • Nėrimo kablys
.

medžiagos darbui


Pradėkite megzti kaip norite, nes ši gėlė yra ideali, nes „Amigurumi“ kilpa susideda iš šešių nėrimo siūlių ir iš šešių oro kilpų grandinės, sujungtos ratu. Antroji eilutė riša šešis apatinius stulpelius, kiekviename apatiniame stulpelyje megzdami du, ir suformuoja dvylika naujų. Trečią eilę turėtų sudaryti aštuoniolika dvigubų nėrimų, tai yra, mes megzti vieną stulpelį, o kitus du megzti viename apatinės eilutės stulpelyje ir taip iki galo. Ketvirtoji eilutė bus sudaryta iš dvidešimt keturių stulpelių, du stulpeliai viename apatiniame megzti dviem. Turėtum turėti tokį ratą.

Pradėkite megzti


Mes pradedame megzti žiedlapius. Apatiniuose trijuose stulpeliuose mes megzti penkis dvigubus nėrimus. Jie rodomi po kabliu, aš pradedu megzti ten naują žiedlapį, du dviejų lapų žiedlapiai yra paruošti.

Mes pradedame susieti žiedlapius


Mes išskleidžiame megztuką ir ant šių penkių siūlių mes megzti šešis naujus nėrimo siūlus. Vėl atlenkiame megztus ir surišame stulpelius. Mes megzti pirmuosius tris stulpelius be nėrimo, ketvirtą mes darome su nėrimu pusiau, o du paskutinius - su nėrimu. Pasirodo, čia yra toks smailus pusiau žiedlapis.

Išskleiskite megztuką


Mes pririšame paskutinį stulpelį į šoną paprastais vienkartiniais nėrimo stulpeliais, pasiekiame pirmą žiedlapio eilę ir pradedame megzti antrąją žiedlapio dalį. Mes taip pat megzti likusius dviejų lapų žiedlapius.

Mes susiejame paskutinį stulpelį


Jūs turėtumėte gauti tokią gėlę su keturiais dvigubais lapais žiedlapiais.

gėlė su keturiais žiedlapiais


Per skylę, kuri susidarė mezgimo pradžioje, praeikite žalią siūlą.

praeiname žalią siūlą


Mes megzti žalią rutulį, susieti jį su gėle ir pradėti megzti oro kilpų grandinę kitoje gėlės pusėje.

Megzti žalią rutulį


Mes megzti apie dvidešimt oro kilpų ir pradeda formuoti lapus. Mes megzti keletą oro kilpų ir susieti juos su vienu nėrimu ir dvigubu nėrimu per vidurį, kad lapo forma būtų. Taigi, mes megzti du lapus arba vieną, kaip jums patinka, ir toliau sudaryti oro kilpų grandinę iki norimo žymelės dydžio. Mes paslėpiame sriegio galą oro kilpose.

knygos žymė


Rezultatas buvo toks originalus, subtilus ir gražus knygos ženklas. Galite naudoti labai ilgai. Skirtingai nuo popierinių žymių, gėlę galima skalbti, kad ji ilgai jus džiugintų.

knygos žymė
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai