Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Muilas mėgėjams
Artėja visų įsimylėjėlių šventė. Noriu pristatyti ką nors reikšmingo ir įsimintino savo vieninteliai pusei. Rankų darbo muilas yra idealus pasirinkimas. Tai padaryti yra labai paprasta, net pradedantysis gali tai padaryti. Ir jei atidžiai vykdysite instrukcijas, po kurio laiko kvapnus muilo batonėlis, paruoštas savo rankomis, tikrai būsite patenkintas ir įkvėptas naujų kūrybinių galimybių.
Ko mums reikia darbui? Pakanka nusipirkti muilo pagrindą, naudingą aliejų odos priežiūrai, kvapiuosius ir kosmetinius dažus, paveikslėlį ant vandenyje tirpaus popieriaus. Galite patys pasidaryti nuotrauką arba, žinoma, galite ją nusipirkti specializuotoje parduotuvėje. Pasirinktinai galite pasiimti ir kosmetinių blizgučių. Na, taip pat reikės apgalvoti ir muilo formą. Parduodama daugybė nebrangių formų. Galite naudoti improvizuotas medžiagas. Dėžės, konteineriai, kartonas ar plastikas, kurie pasakys apie vaizduotę.

Taigi, ko reikia norint padaryti tokį neįprastą dovana? Ir, svarbiausia, savo rankomis! Kuris yra dvigubai gražesnis.
1. Paimkite matinį muilo pagrindą (reikia 100 g) ir supjaustykite mažais kubeliais.

Paimkite matinį pagrindą

muilo pagrindas


2. Supjaustykite skaidrų muilo pagrindą kubeliais. Mums reikės 20 g. Kuo mažesni kubeliai, tuo greičiau ištirps pagrindas.

Skaidri bazė


3. Išbandykite mūsų paveikslėlį taip, kad jo kampai nesuliptų.

forma

formos paveikslas


4. Paruoškite viską, kas naudinga procese: taip pat galima naudoti talpyklas lydymui, šaukštus, kad trukdytų pagrindui, plonas bambuko lazdeles. Kvapai suteikia malonų kvapą, dažai akį džiugina, o alkoholis pašalina burbuliukus.

burbuliukų valiklis alkoholis


5. Išlydome permatomą pagrindą mikrobangų krosnelėje, įpilame į jį kvapiųjų medžiagų, supilame į formą ir ant viršaus pabarstome alkoholio. Maži burbuliukai ištirps.

Maži burbuliukai ištirps

Maži burbuliukai ištirps


6. Padėkite mūsų nuotrauką ant viršaus ir pabarstykite žvakėmis. Leiskite gerai išdžiūti, bet ne visiškai atvėsti.
7. Šiuo metu ištirpinkite matinį pagrindą. Svarbiausia - neleisti jai virti. Tik tirpsta. Įpilkite abrikosų kauliukų aliejaus. Tai prižiūrės odą, drėkins ir maitins. Mes lašiname 6-8 lašus skonio. Šiuo atveju tai yra arbatos medis. Jis turi puikų subtilų aromatą, be to, yra puikus antiseptikas.

išlydykite matinį pagrindą

Įpilkite aliejaus


8. Padalinkite pagrindą per pusę. Kol ankstesnis sluoksnis dar neatvėso, jis yra gana kietas, bet plastikinis, pusę pagrindo užpilkite antruoju sluoksniu ir užpurkškite alkoholiu.
9. Likusi pusė dažoma kosmetiniais dažais, užteks 1-2 lašų ir užpilkite ant viršaus, kaip ir ankstesnis sluoksnis. Kol visiškai atvės. Purškiama alkoholiu ir leiskite visiškai atvėsti.

dažytos kosmetikos dažais

leisk visiškai atvėsti


10. Kai forma atvėsta, reikia laiko, kol laikrodis ištrauks muilą ir mėgaujasi subtiliu aromatu.

Muilas mėgėjams


Neįmanoma sukurti to paties muilo, dvigubai to paties, brangiam žmogui. Pateikę tokią dovaną savo mylimam ar mylimajam (vyrai taip pat gali išbandyti tai kaip muilo gamintojai), tikrai žinosite, kad dovana yra išskirtinė, nepakartojama, o svarbiausia, kad ji padaryta su siela. Nes be geros nuotaikos neįmanoma padaryti gero.
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai