Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Dėžutė Valentino dienai
Netrukus nuostabios atostogos, Valentino diena. Jei norite įtikti mylimam žmogui su dovana, bet nežinote, ką dovanoti. Siūlome jums meistriškumo klasę, kaip sukurti dėžutę „Valentino diena“. Visų įsimylėjėlių dienos simbolis yra širdis. Pagaminsime širdies formos dėžutę. DovanaDovanoti „pasidaryk pats“ dovanas visada gražiau.

Reikės dirbti


Darbui jums reikės:
- Plastikinis butelis yra spalvotas.
Pakuotė iš jogurto.
- Maisto pakuotė.
- Žirklės.
- Juosta yra skaidri.
- Baltas kartonas.
- Lygaus paviršiaus geležinė arba elektrinė viryklė.
- Greitai džiūstantys klijai.
- Perforatorius arba figūrinis perforatorius.

Už tai amatai reikia bet kokios spalvos plastikinio butelio. Butelių spalva gali būti: geltona, žalia, mėlyna, ruda, raudona ir tt Dėžutės spalva priklauso nuo jūsų pasirinktos butelio spalvos. Butelio forma turi būti nestandartinė. Dangtis uždaro dėžę, todėl jo skersmuo turėtų būti didesnis nei pačios dėžutės skersmuo.

Iškirpkite pagrindą


Iš siauresnės butelio dalies iškirpkite dėžutės pagrindą. Iš platesnio ploto iškirpkite dangtį.

Suteikite dėžutei širdies formą


Mes suteikiame karstą širdies forma: sulenkite kakta pagrindą per pusę, tada sulenkite vieną pusę priešinga kryptimi. Man pasirodė širdis. Mes tai darome ir su dangčiu.

Užlenkite viršutinį dangčio kraštą.

Užlenkite viršutinį dangčio kraštą.


Užapvalinkite dėžutės dangtelio viršutinį kraštą. Įkaitiname lygintuvą, ant viršaus uždedame balto popieriaus lapą, tada uždengiame, palaikome keletą sekundžių, prispausdami prie lygintuvo. Vietoj lygintuvo galite naudoti elektrinę viryklę su lygiu paviršiumi. Stipriai krosnelė neturėtų būti šildoma, pakanka "silpnos ugnies". Geriau, jei suaugusieji šiame procese padeda vaikams, kad nebūtų sužeisti ar kiltų gaisras.

Karsto dugnas


Dėžutės dugnas. Mes įdėjome dėžutę ant popieriaus lapo, apjuoskite ją pieštuku, iškirpkite. Pagal šį šabloną iš skaidrios spalvos pakuotės iškirpkite dėžutės dugną.
Viršutinis dangtis. Mes įdėjome dėžutės dangtelį ant popieriaus lapo, apjuoskite pieštuku, pagal šį šabloną iškirpkite viršutinį balto kartono dangtelį.

Klijuokite dugną prie dėžutės


Klijuokite dugną prie dėžutės, naudodami skaidrią juostelę iš vidaus.

Klijuokite dėžutės viršutinę dalį


Klijuokite dėžutės viršutinę dalį prie dangčio, naudodami lipnią juostą, taip pat ir iš vidaus.

papuoškite viršelio viršų


Kitas papuoškite dangčio viršų. Naudodami skylių perforatorių, mes gaminame rutulius iš spalvoto butelio, pakuotę iš jogurto ir skaidrią pakuotę.

papuoškite dėžutę


Klijuokite rutulius prie dangčio viršaus atsitiktine tvarka greitai džiūstančiais klijais.

Valentino dienos karstas

Valentino dienos karstas


Dovanų dėžutė „Valentino diena“ yra paruošta.
Ši širdies formos dėžutė gali lengvai pakeisti dovanų dėžutę, galite į ją įdėti saldainių ir aprišti juostele. Ir jūs galite naudoti jį smulkiems daiktams laikyti.
Dėžutę galima modifikuoti. Spalvą pakeiskite naudodami kitos spalvos plastikinį butelį. Dėžutė gali būti nepermatoma: įdėkite kartoną į vidų, klijuokite ją popieriumi arba dažykite akrilo dažais.
Dekoruojame dėžutės dangtelį norėdami, naudodami spalvotą ar dovanų popierių, karoliukus ir tt. Jei iš paprastos skylės iškirptus rutulius pakeisite figūrėlėmis (širdimis, gėlėmis ir kt.), Išpjaustytomis figūriniu komposteriu, dėžutė pasirodys dar įdomesnė. Eksperimentas.
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai