Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Juokingi ladybug
Darželyje ir mokykloje, namuose ir „kvalifikuotų rankų“ ratu - visur ir visada vaikai mielai daro ryškius ir įdomius amatai, sugalvokite neįprastų dalykų, kad papuoštumėte klasę ar savo kambarį, padarykite originalų dovanos draugams ir tėvams, paruoškite darbus parodai ar konkursui. Tuo pačiu metu vaikų gaminiai išsiskiria naudojamų medžiagų paprastumu ir gamybos paprastumu, nes maži amatininkai turi susidoroti su darbu be suaugusiųjų įsikišimo. Taigi, bet kuris vaikas iš kiaušinių gali padaryti juokingus gyvūnus. Parodę šiek tiek vaizduotės, galite padaryti, pavyzdžiui, linksmą karvę iš kiaušinio lukšto.

Amatui gaminti reikalingos šios pagrindinės medžiagos: kiaušinis (į apvalkalą padarome nedidelę skylę ir supilame turinį), guašo dažai, siūlas siūlu, kartonas, paprastas popierius, PVA klijai ir superklijai, šepetys, žirklės, paprastas pieštukas, lakas, siuvimas aksesuarai.

„Pasidaryk pats“ medžiagos


Atsargiai suklijuokite kiaušinio lukšte padarytą skylę popieriumi, o po to visą kiaušinį nudažykite geltonai. Kai dažai nudžiūsta, ant viršaus nupieškite juodus taškus.

dažykite apvalkalą


Iš kartono mes iškirpėme karvės galvą ir paprastu pieštuku išsirinkome pagrindines detales. Pagal dydį galva turėtų būti šiek tiek mažesnė už kūną. Apatinę dalį nudažykite rožine, viršutinę - tomis pačiomis geltonai juodomis spalvomis. Nubrėžkite akis, ausis, ragus ir burną.

iškirsk karvės galvą

dažyti galvą


Dabar mes klijuojame dvi pagrindines dalis. Tuo pačiu metu mes pritvirtiname galvą šone - tarsi šiek tiek pasukę į šoną. Mes pritvirtiname visas detales ant super klijų, kitaip jie tiesiog nelaikys.

priklijuokite galvą prie apvalkalo


Mes tęsiame likusių dalių gamybą. Iškirpkite kojas - siaurą juostelę iš kartono, klijuotą iš abiejų pusių paprasto balto popieriaus kvadratais. Taip pat paruošiame uodegos ir keteros pagrindus. Kojos ir uodegos viršus dažyti geltonai, kanopos ir visa kita - rudai.

padaryk karvei kojas


Iš judraus sriegio mes darome keterą. Norėdami tai padaryti, mes siuvame kartono pagrindą sriegiais, bet mes neužveržkite kilpų. Tada klijuokite keterą prie galvos.
Norint pritvirtinti kojas, būtina atlikti įpjovimus šonuose, jei jų iš pradžių nėra (pjaustome maždaug iki vidurio). Viršutinius kampus geriau nupjauti, kad tada jie nenuluptų nuo apvalios kūno dalies ir nesipūstų. Dabar klijuokite dalis.

Amatai yra paruošti


Uodegos galas taip pat pagamintas iš siūlo siūlelio, apvyniojant juos rudąja dalimi. Naudodamiesi žirklėmis ir PVA klijais, uodegai suteikiame reikiamą išvaizdą - iškirpkite ją trikampio pavidalu ir užklijuokite klijais, kad siūlai nesubraižytų.

Juokinga ladybug


Amatai yra paruošti. Norint didesnio stiprumo ir saugumo, geriau lakuoti gaminį.

Juokinga ladybug


Taikant tą patį principą, naudojant kartoną, dažus ir kiaušinių lukštus, užtenka tiesiog sugalvoti ir pasigaminti daugybę skirtingų gyvūnų.

daugybė skirtingų gyvūnų


Tokie mieli gyvūnai, pagaminti iš kiaušinių, kuriuos gamina kūdikio rankos, gali būti puiki dovana, suvenyras, žaislas ar dekoracija.
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai