Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Karnavalo kepurės cilindras
Naujųjų Metų išvakarės visada būna šviesios ir linksmos. Siūlau paįvairinti mūsų triumfą, prisimindamas seną paprotį surengti karnavalo vakarą gruodžio 31 d.

Žinoma, tikram karnavalui labai sunku pasidaryti kostiumą. Reikia sunkiai dirbti su jo gamyba ir apgalvoti kiekvieną smulkmeną. Bet norint sukurti karnavalo dvasią, pakanka, kad kiekvienas svečias sugalvotų nedidelį aksesuarą. Pavyzdžiui, kokio nors šviesaus personažo galvos apdangalas. Per kelias valandas bet kurį vyrą prie stalo galite paversti Londono dandy. Norėdami tai padaryti, pakanka iš kartono ir spalvoto popieriaus sukurti didžiosios skrybėlės cilindrą.

Mums reikės:

storas kartonas;

Whatmanas, kelias dienas riedėjo į vamzdį;

paprastas spalvotas popierius;

PVA klijai;

guminės juostos gabalas yra apie 20 cm.

Iš kartono mes iškirpome stačiakampį, šiek tiek trumpesnį nei galvos apimtis (kad skrybėlė nenukristų į ausis), o aukštis 20-25 cm plius 1 cm nuo šoninės pašalpos, skirtos prijungti. Įklijuokite jį spalvotu popieriumi. Kitas, mes pasukame jį į vamzdį ir klijais.

cilindro išdėstymas


Dugnui iškirpkite apskritimą, kurio skersmuo lygus vamzdžio skersmeniui. Išorėje mes taip pat klijuojame jį spalvotu popieriumi, o vidų - klijais prie vamzdžio. Norėdami tai padaryti, pjaustydami apskritimą, palikite 1 cm atsargų. Kitas, mes supjaustėme šią pašalpą į uodegas, kurios sujungs apskritimą ir vamzdį.

vamzdžių schema


Dabar paimkite susuktą Whatmaną. Mes taip pat išpjaustėme iš jo apskritimą, tik jo skersmuo bus 8 cm didesnis nei gatavo vamzdžio skersmuo. Jos viduryje mes nupiešiame kitą apskritimą, kurio skersmuo lygus gatavo vamzdžio skersmeniui. Bet mes nupjauksime šį nubrėžtą apskritimą, atsižvelgdami į 1 cm dydžio pašalpą.Šis leidimas, kaip ir ankstesnis, taip pat supjaustomas uodegomis.

apskritimo schema


Klijuokite gautą žiedą iš abiejų pusių spalvotu popieriumi. Mes tai darome labai atsargiai, kad Whatmanas nesusireguliuotų, nes mūsų cilindro laukai turėtų būti iškilę aukštyn. Dabar uodegų pagalba pritvirtiname vamzdžio cilindrą ir lauką.

Kadangi skrybėlė ant galvos nesusidėvi, ją laikysime elastinės juostelės pagalba. Norėdami tai padaryti, mes padarome mažas skylutes su įpjova skrybėlės laukuose kuo arčiau vamzdžio cilindro ir ten ištempiame ir pritvirtiname gumą.

Papuoškime savo cilindrą sniegu - ir karnavalo aksesuaras yra paruoštas!

skrybėlės cilindras
Komentarai (1)
  1. meistras1959
    #1 meistras1959 Svečiai 2017 rugpjūčio 28, 22:08
    0
    Labai reikalinga meistriškumo klasė! Jis padės dar ne kartą!
    Sūnus užsiėmė choreografijos studija. Vienam iš spektaklių reikėjo cilindro (šoko Charlestonas). Mes nugrimzome į jo paiešką. Dėl to aš atsisėdau ir pasidariau pats, panašiai kaip šioje meistriškumo klasėje. Taip pat pasirodė gerai. Svarbiausia, kad daiktas turėtų sėdėti sandariai, o ne skristi nuo galvos. Apkirpiau juodu audiniu. Ir nebuvo dantenų.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai