Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Sniego senelis marškinėliuose
Tokį mielą sniego senį galima pasidaryti su vaiku, atiduodant jam didžiąją dalį darbo. Galų gale padaryti jam tikrą tūrinį žaislą bus ne tik įdomu, bet ir informatyvu. Nenaudojame žirklių ir kitų aštrių daiktų, o adatos mums reikia tik tam, kad siūti mygtukus ir akis ant sniego senio, todėl sukurti žaislą vaikui bus saugu. Be to, mes žinome, kad vaikai yra labai neramūs ir ilgai nesėdės ant vieno dalyko, tačiau mūsų sniego senio sukūrimas užtruks ne ilgiau kaip valandą.

sniego senelis ir krūtinė


Sniego seneliui mums reikia tik improvizuotų priemonių. Esu tikra, kad kiekviena adatos adata turės keletą nereikalingų siūlų likučių, o audinį išpjaustėme iš senų ir nereikalingų marškinėlių.

Sniego seneliui marškiniuose mums reikia: 40 x 40 cm medvilnės audinio gabalo, 3 skirtingų dydžių siūlų sruogų, stiprių siūlų, 2 mažų sagų ir 2 didelių sagų, dezodoranto dangtelio, 2 saldainių įvyniojimų.

1. Mes išklojame audinį ir į vidurį įdedame didžiausią siūlų sruogą. Mes renkame audinį aplink ir tvirtai susiejame jį su siūlu.

būtinas sniego seneliui


2. Toliau audinio galuose uždėkite mažesnio dydžio sruogą. Įsitikinkite, kad sruogos yra susietos tolygiai, kitaip mūsų sniego senelis bus kreivas, ir mums to visai nereikia.

sriegio rutulys


3. Mes susiejame paskutinę mažiausią sruogą prie audinio galų.

apvynioti kamuolį


4. Mes apipjaustome audinio galus taip, kad jie nebūtų per daug pakabinti ir galėtų visiškai tilpti į dangtelį nuo dezodoranto.

kaklaraištis


5. Siuvame du mygtukus prie viršutinės sniego senio galvos - tai bus akys, ir nupieškite burną. Taip pat burna gali būti išsiuvinėta raudonais siūlais ar karoliukais.

2 mazgai surišti


6. Mes siuvame daugiau mygtukų prie apatinio ir vidurinio rutulių - galų gale, mūsų sniego senelis yra marškiniuose.

apvyniojame rutulį


7. Mes gaminame rankas iš saldainių įvyniojimų. Norėdami tai padaryti, susukite juos iš vienos pusės. Viduriniame rutulyje supjaustykite mažas skylutes ir įkiškite rankas.

siūti sagas

kibirą ant galvos


Štai mūsų sniego senelis ir pasiruošęs. Jis gali būti papuoštas mielu šaliku, kad jis neužšaltų šaltą žiemą. Ir jūs galite padaryti sniego moterį. Norėdami tai padaryti, iškirpkite iš to paties audinio arba iš bet kurio kito trikampio ir užriškite ant galvos, o ne dangtelį kaip šaliką.

mes pritvirtiname rankas

Sniego senelis marškinėliais


Apskritai idėja sukurti žaislus iš siūlų sruogų atsirado jau seniai. Tai, ko meistrai tiesiog nedaro - kalėdiniai žaislai, gyvūnai ir net žmonės. Eksperimentuokite, fantazuokite, papuoškite savo namus ir savo gyvenimą!
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai