Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Kalėdų eglutė iš saldainių dėžutės
Daugelis žmonių klausia: kaip papuošti namą Naujųjų Metų atostogoms? Kurkime kartu mažojo sesers didelį Naujųjų Metų medį iš saldainių pakuotės.
1. Darbui jums reikės: saldainių pakuotės, plastilino ar gipso, spalvoto popieriaus ar folijos. Mes naudojome aukso spalvos pakuotes. Jei paimsite atitinkamai kitos spalvos saldainių paketą, gausite skirtingos spalvos eglutę, eksperimentuokite.

tuščia saldainių dėžutė


2 nuotraukos. Iš saldainių pakuotės iškirskite eglutės šakeles. Kuo lankstesni lapai, tuo įdomesnė bus eglutė. Iškirpkite karūną.

nupjaukite eglutės šakas


3 nuotraukos. Kūgis yra kalėdinės eglutės karkasas, kūgis pagamintas iš plastilino. Pačios eglutės aukštis priklausys nuo jos aukščio. Plastiliną galima pakeisti gipso, druskos tešla.

plastilino rėmas


4 nuotraukos. Klijuokite foliją ant kūgio. Mes paėmėme tos pačios spalvos pakuotę ir foliją, tačiau galite naudoti skirtingas spalvas. Jei naudojate foliją ir pakuotę skirtingomis spalvomis, o ne tokiomis kaip mūsų, tada eglutė pasirodys dar įdomesnė.

Mes klijuojame foliją ant kūgio


5 nuotraukos. Į plastilino kūgį klijuojame šakas. Mes judame iš apačios į galvos viršų.

klijuoti šakas


6 nuotraukos. Mes pritvirtiname karūną prie eglutės viršaus. Amatai yra paruošti.

pritvirtinkite karūną

puikiai papuoš savo namus


Gautą eglutę galima dėti bet kur, nes ji neužima daug vietos. Tuo pačiu jis puikiai papuoš jūsų namus, nes yra toks šviesus.

medis, pagamintas iš saldainių pakuotės
Komentarai (1)
  1. Andrejus
    #1 Andrejus Svečiai 2016 m. Gruodžio 10 d. 15:50
    0
    Šaunu

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai