Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Gaubto pritvirtinimo problema
Aš nusipirkau tai reiškia gaubtą, paprastą, bet ne visai pigų. Jis grįžo namo, ketino prisirišti prie virtuvės, kai staiga pavogė pakeliui buvusį dujų vamzdį. Gamintojas pagamino standartinius tvirtinimo elementus: tvirtam tvirtinimui prie sienos, ko aš natūraliai negalėjau padaryti dėl vamzdžio.

Gaubtas


Radau išeitį iš šios situacijos: nusipirkau 6 kampus. Jie nėra brangūs, turiu 8 rublius. Kodėl 6? Kadangi gaubtas bus pritvirtintas 3 vietose, o vienam kampui reikės 2 kampų. Montavimas vyks taip:

kampai


Pirmiausia prisukau visus 6 kampus prie gaubto ir pažiūrėsiu, kaip viskas bus.

pritvirtinti kampai

viryklės gaubtas


Vamzdis išsikiša į didžiausią vietą 5 centimetrais nuo sienos. Kampai suteikia 8 centimetrų atstumą, be kurio galite konfigūruoti nuo 5 iki 15 centimetrų.

Tada viskas vyksta pagal standartą: pritvirtiname kampus prie sienos ir prie gaubto, tada mes pakabiname gaubtą ir sujungiame sienos ir gaubto kampus, pritvirtiname varžtais.

gaubtas prie sienos


Tai viskas, tikiuosi, kad kam nors pravers.
Komentarai (2)
 1. anonimas
  #1 anonimas Svečiai 2015 m. Sausio 17 d. 23:52
  1
  Yra toks dalykas kaip [b] santechnikos smeigė [/ b], kuri daugiausia naudojama praustuvų tvirtinimui ir yra strypas, kurio vienoje pusėje išpjaunamas metrinis sriegis M8 arba M10, kita vertus - sriegis po kaiščiais.
 2. Eugenijus X
  #2 Eugenijus X Svečiai 2019 m. Kovo 12 d. 8:36 p.
  0
  Ačiū už idėją su kampais, ji padėjo.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai