Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Padidinkite„ Wi-Fi “maršrutizatoriaus diapazoną
Viskas prasidėjo nuo to, kad mano maršrutizatorius sudegė. ASUS kompanijos maršrutizatorius stovėjo prie pavėsio, jis veikė gana tolerantiškai, atstumo pakako su galva - gaukite jį bet kur namuose ir net lauke. Bet čia jis išėjo iš kitokio pasaulio nuo senatvės, plukdytas maždaug 7 metus.
Aš nusipirkau naują maršrutizatorių su įmontuotu DSL modemu. Tai labai patogus dalykas, be jokių problemų dėl prisijungimo vienas prie kito, aš tiesiog turėjau DSL modemą, prijungtą prie „Wi-Fi“ maršrutizatoriaus, ir juos sudėti man buvo labai skausminga.

„wifi“ maršrutizatorius


Nusipirkau, tada tokia kontracepcija „2 in 1“ pasidžiaugė. Bet kaip veltui paaiškėjo - asortimentas yra toks mažas, kad kitame kambaryje, tolimoje pusėje, visai nesisekite. Aš nusprendžiau pasikeisti jų antenas, senoji turi autentiškesnę anteną, ji turi posūkį. Be to, jis yra nuimamas ir prie lizdo galima prijungti bet kokią kitą išorinę anteną.

maršrutizatoriaus galinis vaizdas


Naujame maršrutizatoriuje antena nėra nuimama, tačiau senajame ji buvo įsukta į lizdą. Aš nusprendžiau padaryti lizdą naujame maršrutizatoriuje, pašalindamas lizdą iš sudegusio maršrutizatoriaus.
Aš išardžiau maršrutizatorių.

išardykite maršrutizatorių

antenos jungtis


Aš litavau anteną, dabar ji tarnaus kaip klastotė, jos nenuplėšė.

lituoti laidus


Čia yra senojo maršrutizatoriaus kištukinis lizdas.

antenos jungtis


Išgręžiau skylę žirklėmis priešingoje pusėje.

gręžkite skylę


Aš įkišau jungtį, litavau laidus. Tokių plonų laidų litavimas yra baisus valgis, man iš karto nepavyko. Būtinai paskambinkite testeriui, jei nuspręsite tai pakartoti. Viską surinko atvirkštine tvarka.

prijunkite išorinę anteną

maršrutizatorius yra paruoštas


Dabar apie rezultatus. Negaliu pasakyti, kad jis yra tiesioginis, pradėjau gaudyti visur ir visur, tačiau signalas tapo patikimesnis, jis gaudosi beveik visur, žinoma, yra „juodosios skylės“, bet daug rečiau. Jei norite rezultato skaičiais, tada signalas geresnis 15-20%. Tačiau dabar yra galimybė prijungti bet kurią kitą anteną.
Komentarai (8)
 1. Feelloff
  #1 Feelloff Svečiai 2013 m. Gruodžio 1 d. 15:09
  0
  Turime pabandyti, ji taip pat blogai sugaunama ...
 2. Jutiklis
  #2 Jutiklis Svečiai 2013 m. Gruodžio 1 d., 16:02
  2
  Mano nuomone, tai nebus verta ...: kolega:
 3. Vladimiras
  #3 Vladimiras Svečiai 2013 m. Gruodžio 2 d. 17:32
  3
  Palengvinau, apvyniojau anteną viela ir prikabinau prie užuolaidos, gyvenu 2 aukšte, taigi dabar ji gaudo 50 metrų nuo namo.
  1. kokia viela ir kaip
   #4 kokia viela ir kaip Svečiai 2018 m. Kovo 27 d. 16:00
   1
   o kas iš tikrųjų sugaunama toliau ir geriau
 4. Ananimus
  #5 Ananimus Svečiai 2014 m. Lapkričio 19 d. 23:16
  6
  Pakeitus anteną, signalas padidėja tik šiek tiek. Geriausia užsisakyti pigų stiprintuvą (stiprintuvą) iš Kinijos. Tai tikrai padidins siųstuvo galią.
 5. Azatas
  #6 Azatas Svečiai 2014 m. Gruodžio 24 d., 00:44
  1
  Kodėl gi ne?
 6. Aleksejus
  #7 Aleksejus Svečiai 2015 m. Lapkričio 21 d., 16:44
  1
  „Asus RT-G32“ tą patį padarė maršrutizatoriuje, prisukdamas prie jo anteną „TP-Link 741“, o virtuvėje per 2 gelžbetonines sienas buvo pastovus mažiausiai 80% signalas, nemokant kiniško šūdo gabenimo gero produkto kaina.
 7. Svečias Igoris
  #8 Svečias Igoris Svečiai 2018 liepos 22 d., 12:17
  3
  Bet ar ne paprasčiau nusipirkti NORMALĮ maršrutizatorių ir nepulti žąsų smegenims? Taip, jis bus dvigubai brangesnis (tai yra, jei ADSL), bet tada signalas sugaunamas 50 metrų nuo namo.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai