Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Svyruojantis paveikslas
Iš improvizuotų daiktų sukurtas besisukantis paveikslėlis gali tapti įdomiu vaikų kambario interjero papildymu. Taigi, pradėkime. Mums reikia: storo balto popieriaus (arba kartono), žirklių, dažų, PVA klijų, kokteilių vamzdelių, lipnios juostos, plastilino, juodo pieštuko su veltiniu, kūdikio maisto skardinės (gali būti pakeista mažu gėlių vazonėliu), spalvoto ar vyniojamojo popieriaus, juostos ar banko guma. Šio paveikslo universalumas yra tas, kad jūs galite saugiai pakeisti bet kurį „ingredientą“.
Pirmiausia turite paruošti paveikslo komponentus. Pagalvokite, kas ant jo bus nupiešta. Tokiu atveju mes piešiame saulę, plokštumą ir debesis ant balto popieriaus. Dažome dažais.

piešti paveikslėlius

Dažome dažais


Tada leiskite visiškai išdžiūti ir iškirskite. Toliau mes kalbėsime apie kokteilių mėgintuvėlius, paveikslas tiesiog pritrauks juos. Patartina, kad jie atitiktų paveikslėlio detalių spalvą. Taigi, pavyzdžiui, mėlynas vamzdis tinka lėktuvui, baltas - debesims, o geltonas - saulei. Jei neturite jokių derinimo vamzdelių, nevažiuokite į parduotuvę jų ieškoti - galite naudoti dažus. Sumaišykite tinkamą spalvą su nedideliu kiekiu PVA klijų ir užtepkite ant vamzdelio (patogumo dėlei pritvirtinkite juos plastilinu).

kokteilių vamzdeliai


Tai buvo paveikslo pagrindų posūkis. Norėdami pritvirtinti paveikslėlį stiklainio apačioje, jums reikės plastilino. Skardinės dugnui susukame tinkamo skersmens rutulį. Prie savotiškos vazos neliko nuoga, pasipuošk ją. Paimkite spalvotą arba vyniojamąjį popierių, kaip šiuo atveju, ir apvyniokite jį aplink skardinę. Nupjaukite perteklių ir pritvirtinkite popierių juosta ar bankiniu kaučiuku.

savotiška vaza


Dabar galite surinkti paveikslėlį. Pritvirtiname ortakius su juostele prie paveikslo galo ir pritvirtiname plastilinu.

klijų nuotraukos

pritvirtinkite juos prie plastilino


Mes supilame viską, ką galima, į stiklainį, ir sūpynės vaizdas yra paruoštas!

Sukantis paveikslas


Tuo pačiu principu galite padaryti kitus paveikslus: su paukščiu, gėlėmis arba su žuvimis ir koralais.
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai