Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
Ne paslaptis, kad harmoningam vaiko vystymuisi reikalingi įvairūs išoriniai dirgikliai. Kitaip tariant, turėtų būti ugdomas vaiko intelektas, nesitikint gamtos. Tai naudoja daugybė vaikų žaislų gamintojų, skirtų lavinti kalbą, smulkiąją motoriką, pasaulio supratimą ir dar daugiau. Tačiau „nupirkti“ produktai nėra geresni už tai, ką darote savo rankomis. Be to, daugeliui šių žaislų reikia minimalių medžiagų.
Pavyzdžiui, guminė lenta, kurią galite užsitraukti ir įgyti įvairių formų bei ištisas nuotraukas, gali būti padaryta per 3–4 valandas. Vaikui toks žaislas patiks ir bus gera priemonė tobulinant smulkiosios motorikos įgūdžius, tiriant geometrines formas, dydžio sampratą ir pagrindines spalvas.

Guminis rėmas


Norėdami pagaminti tokį rėmą, mums reikia:
• Medinė bazė, čia matmenys yra maždaug 23x29;
• sagos (apie 200 vienetų);
• Guminės juostos už pinigus (parduodamos biuro reikmenų parduotuvėse).
Šiam rėmui gaminti reikėjo PVC klijų ir dviejų sluoksnių servetėlės. Danga ant medinio pagrindo nebuvo labai didelė - su dėmėmis ir įbrėžimais, todėl reikėjo ją apklijuoti.

Medžio pagrindas

dantenų nagai


Pirmame etape mes apmušame lentą. Atskirkite viršutinę dalį, naudodami paveikslėlį, servetėlių sluoksnį ir padėkite ant viršaus ant medinio pagrindo. Supilkite klijus į nedidelį indelį ir šepetėliu užtepkite ant servetėlės.

apklijuoti lentą


Tokie veiksmai nuotoliniu būdu primena dekupažas. Kai klijai nudžiūvo ir servetėlė prilipo prie medžio, mes darome žymėjimą. Norėdami tai padaryti, paprastu pieštuku galite sudėti taškus tinkamose vietose (čia jie stovi kas 2 cm, atstumas tarp eilių taip pat yra 2 cm).

primena dekupažą


Po to paspauskite mygtukus iki numatytų taškų. Pastangos, reikalingos sagos pritvirtinimui prie pagrindo, gali būti tiek nereikšmingos, tiek intensyvios. Viskas priklauso nuo medžiagos, kuri naudojama kaip pagrindas. Pvz., Kai kuriais atvejais mygtukas visą kelią eidavo prie lentos. Tada jis buvo pašalintas naudojant kanceliarinį peilį iki norimo aukščio.
Galų gale rezultatas yra toks:

Mes įklijuojame nagus


Viskas, rėmas yra paruoštas! Galite pabandyti ištempti elastines juostas. Pirmiausia kūdikiui reikės jūsų pagalbos, kad sugalvotų naują žaislą. Ir tada jis pats pagamins skirtingas formas ir pradžiugins jus savo fantazija.

Mes ištempiame elastines juostas

Guminis rėmas


Sėkmės jūsų kūrybai!
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai