Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Voras iš verpalų
Žaislų voras iš verpalų pagamintas labai greitai ir nereikalauja sudėtingų medžiagų. Už amatai Jums reikės: verpalų, žirklių, klijų lazdelės, rašiklio su veltiniu, balto popieriaus, mažo kartono gabalo, vielos.

verpalų veltinio rašikliai


Pirmiausia turite padaryti voro kūną: už tai paimkite nedidelį stačiakampį kartono gabalėlį (galite kelis kartus sulankstyti popieriaus lapą) ir padarykite pjūvius šonuose, įpjaustykite vilnonį siūlą į gabalus, apvyniokite siūlus viršuje. Po to nuimkite siūlą iš kartono ir sandariai suriškite sruogas.

vorų kūnas

apvyniokite siūlus


Dabar galite švelniai ištraukti kartoną. Apverskite sruogas ir suriškite sriegiu iš kitos pusės.

ištraukite kartoną


Dabar palaipsniui iškirpkite siūlus iš 4 nuotraukoje parodytų šonų, tik būkite atsargūs ir nenupjaukite tvirtinimo sriegio.

supjaustykite siūlus


Tai turėtų įvykti.

kas turėtų įvykti


Kitas žingsnis yra vorinių kojų sukūrimas. Norėdami tai padaryti, supjaustykite 4 vielos gabalus, jie gali būti tiek ilgio, tiek skirtingi. Geriau apvalinti galus, taip bus ne tik saugesni, bet ir lengviau pritvirtinsite vijos siūlą.

darydamas vorines kojas

apvyniokite vielą

letenos yra paruoštos


Kad siūlai geriau laikytųsi ant vielos, siūlai turi būti sutepti klijais-pieštuku ir suvynioti juos sukamaisiais judesiais. Pėdos vidurio negalima sandariai apvynioti: tai sutaupys jūsų laiką ir siūlus.
Kai letenos bus paruoštos, pereikite prie priešpaskutinio etapo. Nusprendžiau, kad mano voras turės dideles akis ir dantis, galite padaryti kaip norite - glamžytis, lipdyti liežuvį, šypsotis ar dar ką nors. Taigi ant balto popieriaus nubrėžkite dvi akis ir du kaiščius, tada iškirpkite.

Akys ir dantys


Paskutinis žingsnis bus juokingo voro surinkimas. Suspauskite letenėles, sulenkite jas taip, kad atrodytų tikros, tada klijuokite akis ir dantis. Čia voras yra paruoštas, galite prie jo pritvirtinti virvę ir pakabinti kampe.

verpalų voras


Šį amatą galima atlikti su vaikais, jiems patiks dalyvauti procese, sugalvojus naujų spalvų ar juokingų vorų veidų.
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai