Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Plieninio vamzdžio žiedas
Žiedas yra žiedo rūšis, dažniausiai tai yra vyro papuošalai, o pagamintas iš „tauriojo metalo“ pabrėžia jo savininko statusą.
Dabar yra daugybė žiedų veislių ir formų ir kiekvienas gali rasti kažką savo, tačiau jei norite kažko originalaus, kuris pabrėžia jūsų stilių ir suteikia galimybę įrodyti save kaip pradedantį juvelyrą - šis straipsnis skirtas jums.

Taigi mums reikia:
Bet koks plieno (vario ar žalvario) vamzdžio gabalas, kurį paprastai galite gauti, vidinis vamzdžio skersmuo turėtų atitikti jūsų piršto, ant kurio pagaminsite žiedą, skersmenį.

plieno vamzdžių sekcija

plieninis vamzdis


Kitas, mes turime supjaustyti paruoštą vamzdžio sekciją kampu, kuo didesnis kampas, tuo platesnė žiedo priekis ir, atitinkamai, nugara.
Kai jau apsispręsite dėl kampų - būsimą ruošinį įklijuosime, nenusivilkite, jei jis dar neatrodo patrauklus. Visi į priekį!

nupjaukite vamzdį

vamzdžio gabalas


Kitas, mes nustatome priekinę (plačią) žiedo pusę. Jei norite pagaminti stačiakampį, tokį, koks yra mano, tada mes ruošinį suspaudžiame statmenai į kiuvetę ir susmulkiname failu iki norimos būklės.

apdorojame failą

susitaikyti


Tada mes šlifuojame visus aštrius kampus ir briaunas iš šonų.

modifikuoti failą


Po to, kai suteiksite žiedui norimą formą, imsimės piešinio - čia pasirinkimas neribotas, viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir reikalingų įrankių prieinamumo, jei gerai susitvarkysite su metalo ėsdinimu, galite gauti labai gerą ir įdomų vaizdą, aš apsigyvenau prie klasiko ir padariau porą pjūvių. šonuose ir 3 įstrižainėje, tada prasideda nuobodus šlifavimo procesas, jei turite elektrinį įrankį šlifavimui, tai labai palengvins poliravimo procesą, nesant reikiamo įrankio, mes paimame didelį švitrinį audinį ir skylę taisome didelius nelygumus, tada paimame labai mažą švitrinį popierių, kurį galite rasti, ir sukamaisiais judesiais pradėkite šlifuoti žiedą, kad pašalintumėte visus įbrėžimus.

sandarinimo žiedas

Plieninio vamzdžio žiedas

baigta atrodyti


Ir, pagaliau, jei norite, kad jūsų žiedas būtų blizgus, turite jį patrinti goy pasta, naudodami skudurą.
Naudodamiesi šiuo metodu, jei turite noro ir vaizduotės, galite sukurti unikalius autorių gaminius, viskas yra jūsų rankose, sėkmingi namų produktai.

„Pasidaryk pats“ žiedas


Gamybos vaizdo įrašas:

Komentarai (1)
  1. Feelloff
    #1 Feelloff Svečiai 2013 m. Lapkričio 6 d. 14:55
    0
    Šaunu, bet prakeiktas, labai daug darbo. Kad ir kas būtų aprūdijusi ar oksiduota, jūs turite jį pagaminti iš nerūdijančio plieno arba padengti kokia nors galvanine danga.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai