Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » „Naujųjų metų dekoras:„ Žiemos pasaka “.
Kaip jūs papuošiate savo namus prieš Naujuosius metus? Žinoma, papuošta eglutė ir girliandos ant durų stulpų nekonkuruoja. Bet jūs galite pabandyti sukurti pasaką net ir nepastebimiausiame savo namo kampelyje. Tokiu atveju jums nereikia egzotiškų medžiagų ar daug laiko darbui.

mums reikia


Taigi mums reikia:
• A4 formato popieriaus lapai nuo 6 iki 10;
• Scotch juosta;
• pieštukas;
• žirklės;
• Žemos žvakės (tinka arbatos kambariai metalinėse žvakidėse).
Pažanga:
Ant vienoje pusėje esančių lapų nubrėžkite įvairių „žieminių“ objektų kontūrus: įvairaus dydžio eglutės, namai su stogu, padengtu sniegu, zuikiai, sniego dreifai ir kt. Nieko sudėtinga - galite tiesiog nupiešti daug kalėdinių eglučių ir namų.

nubrėžti kontūrus


Taigi visi 6 lapai. Formos gali būti pakartotos, tačiau kiekviename lape jos gali būti skirtingos. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos 
Iškirpkite mūsų kontūrus.

Iškirpkite mūsų kontūrus


Tada reikia sustiprinti lakštus taip, kad jie stovėtų ant paviršiaus.

sustiprinti lakštus


Padėkite kompoziciją ant drabužinės (mūsų dėklas), ant lentynos, ant stalo. Ypač gražiai ji atrodo ant palangės. Įsivaizduokite: Naujųjų Metų išvakarės, snaigės gatvėje ir jūsų langas šviečia mažu stebuklu .. bet daugiau apie tai vėliau. Pirmyn.
Dienos šviesoje viskas atrodo taip:

sutvarkome peizažus


Tada gautoje perėjoje tarp fasado ir pastato dekoravimo plano dedame savo žvakes.

žvakių naudojimas


Ir palaukite, kol tamsu ..
………………
Atėjus vakarui, galite uždegti žvakes ir pasigrožėti, kaip švyti žiemos miestelis ar miškas (ką nupiešėte?), Kaip pasakiški šešėliai šoka ant sienos. Žavėdamasis savo darbais, pajunti vienybę su atostogomis ir pradedi tikėti, kad viskas įmanoma.

kalėdinis dekoras

Žiemos pasaka


Naudingi patarimai: žvakių naudojimas rodo, kad popierinių dekoracijų apšvietimas truks neilgai. Vietoj žvakes, skirtas ilgaamžiškesniam naudojimui, galite pasiimti mažas lemputes.
Esant pakankamai atsargumo priemonių, jums taip pat nereikės nerimauti dėl gaisro galimybės. Tiesiog nedėkite žvakių arti popieriaus ir nepalikite jų per naktį.

Tegul jūsų namai apšviečia džiaugsmą ir meilę šiais Naujaisiais metais!
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai