Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Skystos tapetos moderniame interjere
Kaip norėtumėte grįžti namo jaukiame ir šiltame kambaryje, atokiau nuo triukšmingų gatvių. Skystų tapetų dėka pasiekti tokį tobulumą yra gana paprasta. Ši tapetai turi reikšmingų pranašumų, palyginti su kitomis tapetų rūšimis. Jie puikiai sugeria garsą, paslepia sienų ir lubų nelygumus, pasižymi aukšta šilumos izoliacija. Šilti liečiami skysti tapetai padės net tamsiausią kampą paversti karališkomis kameromis.
Skystų tapetų mišinio infuzijos laikas užtrunka daugiau nei 8 valandas ir per tą laiką jūs galite turėti laiko paruošti sienas kambaryje.

1 veiksmas. Skystų tapetų paruošimas.
Maišelio turinys supilamas į plastikinį indą ir užpilamas šiltu vandeniu (40–50 laipsnių). Mišinys kruopščiai sumaišomas ir paliekamas infuzuoti instrukcijose nurodytą laiką (apie 8 valandas). Kiekviena tapetų dalis paruošiama atskirai.

Skystų tapetų paruošimas

prijunkite tapetai

gerai išmaišykite

liko reikalauti laiku

Delis dalimis


2 žingsnis. Paviršiaus paruošimas.
Nuo sienų ir lubų pašalinamos senos sienos. Paviršiai gerai nuvalomi, dideli nelygumai yra glaistai, metaliniai daiktai pašalinami arba dažomi alkidiniais dažais. Išvalyti paviršiai gruntuojami silicio dioksido smėlio mišiniu. Toks gruntas sukuria grubų paviršių ir puikų skystų tapetų sukibimą su paviršiais. Kvarco gruntas tepamas voleliu. Sunkiai pasiekiamos dėmės dažomos teptuku.

Paviršiaus paruošimas

dideli iškilimai yra glaistai

paviršiai gruntuojami mišiniu


3 veiksmas. Skystų tapetų klijavimas.
Prieš tepdami skystus tapetus, paruoštas mišinys kruopščiai sumaišomas.

Skystų tapetų užtepimas


Mišinį geriausia tepti nuo kampų. Pirmiausia plastikinis (arba putplasčio) susiuvimas atliekamas vidiniame ir išoriniame kampuose, tada mišinys užpilamas likusia vieta. Dostka laikoma 10–15 laipsnių kampu. Taikomo sluoksnio storis neturėtų viršyti 1-2 milimetrų.

Mišinio užtepimas pradedamas nuo kampų

taikomas likusiai sričiai

Dostka laikoma 1015 laipsnių kampu

Švelniai per visą paviršių


Paviršių džiovinimo laikas yra 24–48 valandos, atsižvelgiant į kambario temperatūrą. Temperatūra virš 25 laipsnių ir grimzlės buvimas žymiai paspartina sienų ir lubų džiovinimo procesą.

paviršių džiūvimas

vis dar skystas tapetai

Skysti tapetai
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai