Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Vyno kamštienos raktų pakabukas
Iš atrodytų visiškai nereikalingų dalykų kasdieniame gyvenime kartais įmanoma pasigaminti labai originalų ir naudingą daiktą. Šiandien mes pagaminsime raktų pakabuką iš vyno kamščio savo rankomis. To grožis amatai slypi jo paprastume ir originalume. Tokių dovana tėvai ar draugai gali užauginti net vaiką.
Be to, tokį rakto papuošimą galite sukurti naudodami daugybę skirtingų medžiagų - karoliukus, sagas, plunksnas, taip pat įvairius mažus niekučius.
Na ir dar vienas privalumas - net būdami prie upės ar ežero negalite jaudintis, kad raktai, patekę į odą, paskęs. Tokie niekučiai yra labai patogūs žvejybos mėgėjams ar vasaros gyventojams.
Ir taip. Norėdami pagaminti raktų pakabuką iš vyno kamščio savo rankomis, mes naudosime šias medžiagas: storus siūlus, adatą, įvairaus dydžio karoliukus, žirkles, vyno kamštį ir šiek tiek vaizduotės.

1. Visų pirma, jums reikia pasirinkti tinkamą kamštį mūsų būsimam raktų pakabinimui. Nors iš pirmo žvilgsnio jie atrodo lygiai tokie patys, tačiau tai nėra visiškai tiesa. Darbui tinka tik tankios, šiek tiek porėtos struktūros kamščiai (priešingu atveju gamybos metu kamštis paprasčiausiai pradės trupėti ir trupėti). Ant kamštienos esantis raštas gali būti moteriškas - sakura šakų, gėlių atvaizdai ir tt, arba visiškai vyriškas, arba neutralus.

reikalingos medžiagos


2. Darbo pradžia. Mes susukime adatą ir pradurtame savo vyno kamštį. Viską darome labai atsargiai, kad nesusižeistume adata ir nesugadintume kamščio.

pradurti kamštį


3. Iškirpkite siūlą, atlaisvindami jį nuo adatos. Mano raktų pakabukas yra skirtas moteriai, todėl dekoravimui bus naudojami įvairūs karoliukai. Jei nuspręsite padaryti tokį raktų pakabuką kaip dovaną vyrui, tuomet reikės tinkamų aksesuarų - ne tokių moteriškų.
Vienoje savo kamščio pusėje mes susiejame stiprų mazgą ir pradedame susieti karoliukus ant sriegio. Aš padariau fiksaciją po kiekvienu karoliuku, surišdamas mažus mazgus. Nupjaukite perteklinį siūlų galą, kai paskutinis karoliukas pritvirtinamas.

Iškirpkite siūlą


4. Dabar pereiname prie viršutinės raktų pakabuko dalies dekoravimo. Mes susiejame mazgą, o vieną karoliuką pririšame prie laisvų siūlų galų.

pereikite prie peizažo


5. Sriegių galai nuleidžiami žemyn ir tvirtai pritvirtinami po raktelio kamščio pagrindu. Viršutinis siūlų ilgis pašalinamas žirklėmis.

Sriegių galai nuleidžiami žemyn


6. Mes pritvirtiname žiedą su grandine prie raktelio viršaus.

pritvirtinkite žiedą


7. Dabar mūsų raktų pakabukas yra visiškai paruoštas.

„Pasidaryk pats“ raktų pakabukas
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai