DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.

Tetování

Master Class:

Náramek „Bright Autumn“

Chci vám vyprávět o nejjednodušším náramku, který je třeba provést podle této techniky - sestává z kosočtverců, které se zase vytvářejí z diagonálních uzlů - uzlů z tetování. Budete potřebovat: 1. Knoflíky oranžové a zelené lesklé 1 * 1,5 cm - 2 kusy.

Grid Chess Strap

Dnes vám řeknu, jak si vyrobit takový pěkný pásek. Jak je vidět na fotografii, tento pás (nebo pás) může také působit jako kravata a náramek, pokud zmenšíte průměr závitu. Ale tato hlavní třída je konkrétně o pásu, protože

Přívěsek na klíče

Jednou jsem se rozhodl udělat klíčenku na mobilním vážku. Samotná myšlenka se mi líbila a v důsledku toho jsem se trochu zlepšil a udělal jsem druhou vážku.

Růže jednoduchých motivů

A italské guipure a lehké francouzské krajky a tetování - to vše patří k raketoplánovému typu krajky, která byla od pradávna velmi běžná v různých zemích světa. Historici umění věří, že taková technika

Základy tetování

Tetování je zvláštní druh krajky. Tenký, s mnoha malými otvory, je vytvořen ručně pomocí raketoplánu. I na první pohled je snadné jej odlišit od jakéhokoli jiného tkaní. Tatting je známý pro svou sofistikovanost a rozmanitost.
«Udělej to sám - udělej to sám"- stránka zajímavých domácích produktů vyrobených z improvizovaných materiálů a předmětů doma. Krok za krokem mistrovské třídy s fotografiemi a popisy, technologiemi, příklady práce - to vše, co skutečný mistr nebo jen řemeslník potřebuje pro vyšívání. Řemesla jakékoli složitosti, velký výběr směrů a nápadů pro kreativitu.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky