DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.

Chlazení

Master Class:

Nastavitelný systém chlazení počítače

Nabízím snadno ovladatelný a snadno použitelný řídicí systém počítačového ventilátoru. Systém má 3 pozice: - deaktivováno; - režim s nízkým šumem; - maximální režim.

Udělej to sám čerpadlo pro CBO

Co je to CBO? Myslím, že někteří už to uhodli - jedná se o vodní chladicí systém. Co je čerpadlo? - Jedná se o čerpadlo, které zajišťuje cirkulaci chladicí kapaliny v systému. V článku vám řeknu jeden příklad domácí pumpy. . .

Ovládací panel pro PC

Při modifikaci počítače je často nutné ovládat vestavěné ventilátory nebo podsvícení něčeho. Za tímto účelem uděláme náš ovládací panel. . .

Počítačový filtr

Nevím o vás, ale už mě unavuje čištění počítače. Faktem je, že můj počítač je v ložnici a prostě je nesnesitelně mnoho prachu z prostěradel a polštářů. Už mě unavuje rozebírání počítače každý měsíc a „vysávání“ hor prachu. Rozhodl jsem se upgradovat PC a vložit do něj

Vyrábíme chladič pevného disku.

Pevný disk s otáčkami vřetena 5400 ot / min by neměl. práce s elektrickou topnou podložkou. Kromě toho v důsledku správné ventilace teplota v případě nepřesáhla 39-40 stupňů. Vyskytla se otázka dalšího chlazení pevného disku.

Vodní chladicí systém.

Další zajímavá variace na téma chlazení vodou. Tentokrát v externí verzi s velkým radiátorem, světelnými ventilátory a modrou nádrží na vodu. To vše můžete udělat vlastníma rukama a utratit méně než tisíc rublů.
«Udělej to sám - udělej to sám"- stránka zajímavých domácích produktů vyrobených z improvizovaných materiálů a předmětů doma. Krok za krokem mistrovské třídy s fotografiemi a popisy, technologiemi, příklady práce - to vše, co skutečný mistr nebo jen řemeslník potřebuje pro vyšívání. Řemesla jakékoli složitosti, velký výběr směrů a nápadů pro kreativitu.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky