DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Dekor zlatého rámu
Foto rámeček je krásný dárek, zejména pokud je vyrobeno ručně. Koneckonců, nikdo jiný nemá takovou věc. Pokaždé, když se na ni podíváte, si na vás někdo vzpomene. Můžete dělat několik podobných věcí a pokaždé, když nevíte, co dát, můžete představit rámec vlastní produkce.

Dekor zlatého rámu


Abychom vytvořili elegantní zlatý rám, potřebujeme:
• Obyčejný dřevěný rám
• Lepidlo (můžete „Moment“)
• Zlatá barva ve spreji (můžete si ji koupit v železářství)
• Jakékoli korálky, které máte k dispozici. Pokud ne, můžete vidět staré oblečení nebo sponky do vlasů. Určitě mnoho z nich má nějaké korálky, kamínky atd.

Dekor zlatého rámu


Nejprve opatrně sejměte zadní část rámu

Dekor zlatého rámu


Vyjmeme sklenici a odložíme ji stranou, aby nezasahovala a neznečistila se

Dekor zlatého rámu


Otočte rám k nám

Dekor zlatého rámu


Lepidlo nanášejte pouze na jednu stranu

Dekor zlatého rámu


a začněte lepit korálky. Protože nakonec zbarvíme všechno, nemusíme věnovat pozornost barvě korálků. Je žádoucí, aby ve svém tvaru byly kuličky harmonicky rozmístěny po celém obvodu rámu. Při použití „Momentu“ je vysoká pravděpodobnost, že si zašpiníte ruce. Proto je nejlepší pracovat s rukavicemi. Je také lepší přilepit korálky pomocí pinzety tak, aby se nelepily na prsty.

Dekor zlatého rámu


Lepení korálků na jednu stranu

Dekor zlatého rámu


Naneste lepidlo na další stranu rámu. Pokud v tuto chvíli používáte lepidlo, jako v tomto případě, musíte pracovat velmi rychle, protože to velmi rychle vyschne.

Dekor zlatého rámu


Podobně přilepte korálky na tuto část rámu

Dekor zlatého rámu


Jak se dostat na třetí

Dekor zlatého rámu


A čtvrtá strana rámu

Dekor zlatého rámu


Výsledkem je dost barevný a pěkný rám. Může to zůstat v této podobě, bude to vypadat skvěle. Pokud chcete dokončit úlohu do konce, budete muset počkat den, dokud lepidlo nevyschne, aby korálky pevně držely na rámu. Před natřením rámu musíte mít na rukou něco starého, oděvů, obvazů a gumových rukavic. Musíte malovat na větraném místě: na zahradě nebo na balkoně. Nejprve se aplikuje první vrstva, po půl minutě - druhá vrstva barvy. Natřený rám by měl zůstat na balkóně přesně jeden den, aby barva zaschla a její vůně měla čas na počasí.

Dekor zlatého rámu


A konečně můžeme pozorovat konečný výsledek práce - zlatý rám. Ukázalo se to velmi dobře. Takový dárek se nebude stydět dávat přátelům a příbuzným na dovolenou. Navíc je to opravdu exkluzivní! Můžete do něj vložit nejúspěšnější fotografii narozenin nebo vaši společnou fotografii s ním.
Vraťte se
Komentáře (2)
 1. radomila
  #1 radomila Hosté 4. června 2013 16:29
  0
  Líbilo se mi to lépe bez malování.
 2. necitlivost
  #2 necitlivost Hosté 7. června 2013 13:03
  0
  Souhlasím, bez malování je to také velmi krásné a originální směje se

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky