DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » "Panel" Bílé květy "
Toto řemeslo je vytvořeno rychle z jednoduchých materiálů dostupným způsobem. Nejtěžší částí jsou květiny. K jejich výrobě však nejsou zapotřebí žádné speciální dovednosti.

Panel


Pro produkt, který potřebujete:
- balicí papír nebo tapetu, malované dřevem o velikosti 0,50 x 0,32 m (až 0,40 m),
- 3-4 listy bílého kancelářského papíru,
- bílý šicí nit (č. 30) - 1,5-2 m tenkého měděného drátu,
- administrativní sešívačka nebo lepidlo,
- nůžky

Panel


Posloupnost provedení "woody" základu.
1. Z balicího papíru nebo tapety malované dřevem ořízněte 4 proužky dlouhé 50-53 cm, šířky 8 cm. Ohněte proužek podél středu, omotejte okraje dovnitř a zarovnejte, stiskněte. Měli byste dostat hustý proužek, ze kterého bude matovací mřížka vyrobena - základ pro upevnění květin na ni.

Panel


2. Bude stačit čtyři proužky stejné délky a šířky, ale můžete si představit, přidat takovou mříž s několika tenčími proužky - až 0,7 cm širokými - to dodá produktu eleganci.
3. Uspořádejte, ohýbejte a připojte proužky rohože, jak si přejete. Obrázek navrhuje jednu z možností.

Panel


Výroba květin
1. Chcete-li vytvořit střed květu, musíte ohnout obdélníkový list, jak je znázorněno na fotografii (7, 8). Poté, co v rohu uděláte díru, do ní vložte měděný drát - bude to stonek. Sbalte blank a pokuste se vytvořit pupen. Tato část by neměla překročit průměr 1 cm, jinak bude obtížné k ní připojit lístky.

Panel


2. List papíru A4 složený napůl podélně, oříznutý. Složte přesně jednu část s akordeonem (do 8 fragmentů), nakreslete na něj okvětní lístek. Pro snadné připevnění by měl mít dno okvětního lístku stopku asi 1 cm širokou a stejnou délku. Okvětní lístky úhledně vyříznuté. To bude vnější kruh květu.

Panel


3. Pro vnitřní kruh květu ořízněte okvětní lístky o 1,5-2 cm kratší, stačí jich šest. Opustíme také řízky. Aby bylo pohodlnější ohýbat se kolem základny květu, provedeme uprostřed držadla podélný řez.

Panel


4. Po připojení okvětního lístku k části, která je uprostřed květu, zabalte jej 3-4 krát nití, držte konec, poté se překrývejte a připojte druhý okvětní lístek atd. Jakmile je první vnitřní kruh připraven, okamžitě připojte klopy vnějšího kruhu. Pokud vidíte, že kruh je uzavřený, poslední okvětní lístek by neměl být použit.

Panel


5. Květina je téměř připravená, ale je třeba snížit „košili vpředu“ - záhon. Upevňujeme jej také pomocí nitě.

Panel

Panel


6. Zbývá oříznout tenký proužek široký 1,8 - 2 cm po celé délce A4 a ovinout jej kolem stonku květu, aby se skryl drát a nit.
Květina je připravena. Můžete vyrobit další dva stejné velikosti a dva neotevřené pupeny. Listy, šípy, peří, kudrnaté úponky - to je vaše fantazie. Okvětní lístky vnějšího kruhu musí být zabaleny nůžkami - získá se lilie.

Panel

Panel


Je důležité květiny dobře upevnit na mřížoví. Je vhodné to provést pomocí administrativního sešívačky.

Panel

Panel

Panel

Panel

Panel
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky