DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Originální fotorámeček
Nádherný rám neobvyklého tvaru je originální výzdobou interiéru. Bude to dobře vypadat na krbu v obývacím pokoji nebo bude sloužit jako malý příjemný suvenýr pro rodinu a přátele. Výrobní proces netrvá dlouho, proto budete potřebovat korálky a následující materiály po ruce:

Kus hliníkového drátu (40 cm);
Vícebarevné kuličky (100 g);
Rybářská šňůra nebo drát na korálky (200 cm);
2 šampony (gel, krém);
Karton, modrá příze, „cikánská“ jehla;
Fotografie z čeho vybírat;
Kvaš modrý, lak.

Originální fotorámeček


Nejprve musíte vzít hliníkový drát a ohnout jej na polovinu; konce by měly být lehce rozděleny do stran, jako by tvořily trojúhelník:

Originální fotorámeček


Na jednom konci drátu, po ústupu o 4-5 cm, upevníme tenkou rybářskou šňůru nebo drát na korálky (je lepší použít drát, pak si produkt lépe udržuje tvar). Začneme na něm navlékat korálky, rovnoběžně s pevným ovinutím niti kolem hliníkového drátu, čímž se vyhneme mezerám.

Originální fotorámeček


Pokračujeme v navlékání korálků; poté, co zůstane 4-5 cm do konce, upravíme nit. Vezmeme šamponové uzávěry, naplníme jej alabastrovou směsí a do nich vložíme konce (asi 4-5 cm). To by mělo být provedeno rychle, dokud alabastr neztvrdne, umístěte rám co možná nejrovnoměrněji. Po úplném zaschnutí natřete stojany víka kvašem (můžete je zakrýt jiskří). Celý rám přikryjeme lakem, necháme ho zaschnout.

Originální fotorámeček


Vystřihli jsme z kartonu kruh (uvnitř dutý), pevně ho zabalíme modrou vlněnou nití.

Originální fotorámeček


Uvnitř kruhu máme fotku, která se nám líbí. S malým kouskem vlněné nitě upevníme rámeček s fotografií přesně uprostřed zaschlé struktury. Volitelně můžete do rámu vložit krásný obrázek a rámeček ozdobit malým štětcem příze.

Originální fotorámeček
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky