DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Strom přitahující peníze
Peníze strom - Feng Shui přikládá velký význam stromům, stromům štěstí, peněz, od zlého oka a tak dále. A pokud je strom vyroben samostatně, přinese to více výhod a peněz, protože do něj bude investována lidská energie, která později přitáhne peníze, zdraví, úspěch a štěstí.
Chcete-li vydělat peníze strom, musíte tenký drát, jíl, drahé kameny, v našem případě je to křišťál, šamani a starověké kmeny ctí tyto kameny pro jejich čistotu a krásu. Bereme také lak a červenou stužku, stužka by měla být přesně červená, tato barva bohatství. Zlatý řetízek, kameny mohou být nahrazeny jinými, například perly přitahují peníze dobře.

Peníze strom


Vyrábíme hliněný hrnec z hlíny, tvar může být jakýkoli, podle chuti a barvy, hlavní květináče by měly být stabilní, po vychladnutí a lakování jílu bude mít stabilní tvar, takže věnujte velkou pozornost dnu.

Peníze strom

Peníze strom


Vyvrtáme větvičky z drátu, tenké a svěží, navlékneme kameny na větvičky, navlékneme drát dírou a potom zkroucíme do větve.

Peníze strom

Peníze strom


Poté, co se všechny větve vytvořily z kmene stromu, navinuli jsme každou větvičku k sobě velmi těsně, přičemž tvar stromu mohl být i jakýkoli.

Peníze strom

Peníze strom


Hotový strom opatrně vystrkujte do plastelínového květináče, strom v květináči, nyní vyřezáváme všechny hrboly, zakryjte lakem a řetězem.

Peníze strom


Lak vyschl, nyní přetočíme kmen stromu červenou stužkou a uvázáme luk. Připojíme druhou stuhu k plastelínové nádobě.

Peníze strom


Ukázalo se, že se jedná o krásný a lesklý strom peněz, musíte jej vložit do rohu peněz, ujistěte se, že z něj každý týden setřete prach a narovnáte větve, měníte polohu větví, energie bude proudit různými směry.

Peníze strom
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky