DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» »Hračka na spaní„ Jezevčík “
Co by mohlo být hezčí, než dělat něco vlastníma rukama pro své vlastní dítě? Obzvláště když domácí maličkost přináší dítěti radost.
Tento článek vám řekne, jak si vyrobit roztomilou spací hračku. K tomu potřebujete:
- textilie měkká na dotek (kolo, plst, flanelové, pletené zboží nebo něco podobného) jakékoli barvy 40 x 50 cm;
- sametová nebo koženková černá 5x2,5 cm;
- nitě (barvy hlavní tkaniny a barvy na druhé straně), jehla;
- výplň pro hračky.
Nejprve na listu novin nakreslete obrys budoucí hračky. Potom jsme ji vystřihli a připojili jsme ji k tkanině a zajistili ji pomocí špendlíků, nastíníme ji speciální značkou pro látku nebo běžným mýdlem. Vyřízněte dvě poloviny „těla“ psího psa. Pro uši na tkanině nakreslíme čtyři kontury, vystřihnuté.

Hračka na spaní


Šijeme vzory těla mezi sebou z nesprávné strany. Nestojí to za šití až do konce, na jednom místě necháváme malou nechtěnou díru pro následné plnění dříve zvoleným plnivem.

Hračka na spaní


Vyšíváme základnu pro tělo hračky na přední straně. Potom si hračku nacpáme (pevně, ale ne těsně) a opatrně zašijeme otvor.

Hračka na spaní


Jak sešít uši. Chcete-li to provést, vzít dva vzory uší a šít je z nesprávné strany podél okraje. Ponecháváme malou oblast neotevřenou, abychom otočili uši k přední straně. Kroutíme se, našijeme nevázanou část a přišijeme ji k hlavě.

Hračka na spaní


Potom ušijte nos z černé látky (nebo koženky). Vyšíváme zavřené "spící" oči, řasinky a drápy na tlapkách hrubým vláknem.

Hračka na spaní


Všechno, hračka jezevčíka na spaní je připravena. Pro ozdobu si můžete na hračku přišít skvrny světlé látky, připevnit příď nebo na zadní straně přikrýt kryt.

Hračka na spaní


Během vycpávky výplní můžete do hlavy psa vložit i plátěný pytel s mátou nebo mateřskou mladší pro nejlepší spánek dítěte.

Hračka na spaní
Vraťte se
Komentáře (1)
  1. Sasha
    #1 Sasha Hosté 7. listopadu 2013 14:10
    1
    moje taxi to musí udělat

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky