DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Mušlové suvenýry
Byl jsi alespoň jednou ve svém životě na moři? Koupili jste suvenýry ze skořápek? A zkusme si vyrobit mořské suvenýry na vlastní pěst?
K práci potřebujeme - přiznávejte - oblázky, skořápky nebo jejich fragmenty v mořské barvě - to všechno jste přivezli s sebou z poslední dovolené a chystali jste se s kufrem odstranit do mezaninu? Potřebujeme také předmět, který ozdobíme (v mém případě hotový plastový fotorámeček) a lepidlo - univerzální, nejlépe průhledné - není vidět v mezerách mezi kameny a mušlemi (mám „momentový krystal“).

Seashell Suvenýry

Seashell Suvenýry


Skořápky mohou být přilepeny v kreativní nepořádku, nebo rozvrhnout nějaký specifický vzor. V případě vzoru - můžete před nanesením lepidla rozložit skořápky a poté je pouze nalepit. Pokud jsou všechny prvky slepeny v chaotickém pořadí (což ve výsledku vypadá neméně zajímavě), naneseme lepidlo na základnu a potom, jako skládačka, „sestavíme“ „části“ do jednoho celku. Lepidlo nanášíme hustě, protože skořápky a oblázky jsou poměrně těžké.

Seashell Suvenýry

Seashell Suvenýry


Můj rám měl po obvodu drážku, kterou jsem s radostí naplnil kousky skořápek, souhlasím, takže to vypadá zábavněji? Na hladkém rámu můžete rozložit pruh, klikatá čára nebo slepit celé skořápky.
Když se skořápky přilepí (viz pokyny k lepidlu), můžete produkt zakrýt bezbarvým lakem nebo nechat podle chuti přírodní matný povrch. Všechno, rám je připraven, zbývá pouze vložit námořní fotografii.

Seashell Suvenýry

Seashell Suvenýry

Seashell Suvenýry

Seashell Suvenýry


Takovou technikou můžete ozdobit téměř všechny předměty - rakvy, zrcadlové rámy, koupelnové doplňky - vše, co stačí pro vaši představivost, a samozřejmě skořápky. Malé oblázky vypadají stejně působivě, ale pro simulaci „sputa“ je vhodné přikrýt je transparentním lakem (nábytek udělá).

Seashell Suvenýry

Seashell Suvenýry
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky