DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »DIY zimní výzdoba
V teplé sezóně mohou být dům nebo byt vyzdobeny čerstvými květinami a jinými přírodními materiály. Shromáždili složení a místnost se stala krásnou. A co zima? Jak vyzdobit místnost tak, aby byla elegantní, stylová a kreativní? Na záchranu přijdou šišky. Výlet do lesa by měl být proveden na podzim, nejlépe před začátkem chladného počasí. A sbírejte další kužely. Doma musí být rozloženy v jedné vrstvě poblíž baterie a usušeny. Když se vločky stanou křehkými, bude to znamenat, že materiál je připraven k použití. Sušené kužely by měly být natřeny bílou barvou ze spreje. Práce by měly být v technické místnosti nebo alespoň na schodišti. Jakmile je barva zcela suchá, můžete začít pracovat.

Pokuste se vytvořit takovou spirálu


DIY zimní výzdoba

Vypadá to úžasně, ale jeho vytvoření vyžaduje hodně úsilí.
Nejprve vezměte kus MDF a odřízněte z něj kruh o průměru 1 metr. V této fázi je lepší vyhledat pomoc od muže.
Pak v kruhu musíte udělat díry a uspořádat je do spirály. Měli byste začít od středu a postupně se pohybovat směrem k okraji. Chcete-li spirálu upravit, předběžně nakreslete tužkou značky pro díry (přibližná částka je 100). Pokud jste nikdy nepoužívali stavební nářadí, najměte si muže znovu. Přesně ví, jak zvládnout cvičení.
Poté zakryjte kruh stejnou bílou barvou, která zůstala po malování kužele. Poté do každé díry nalepte 1 dlouhý závit. Konce vláken jsou připevněny k kruhu horkým silikonem z tepelné pistole. Do každého vlákna vložte 1 modrou kuličku a zajistěte ji na základně. Rám je připraven!
DIY zimní výzdoba

Nyní musíte opravit hrboly. Najděte střední nit a odřízněte jej co nejkratší. Nakonec přilepte borovicový kužel špičkou dolů. Pohybujte se ve spirále, najděte druhou nit a ořízněte ji o 5 cm déle než první. Přilepte hrbol na konec závitu. Postupně se tedy držte přírodního materiálu.
DIY zimní výzdoba

Když se vytvoří střední část, přilepte hrboly na závity v kruhu. Dříve musí být všechny zbývající nitě nařezány na stejnou délku.
DIY zimní výzdoba

Ukázalo se, že zde je takové nádherné řemeslo, které doslova přitahuje oko.
DIY zimní výzdoba

Kuličky v květináčích


Pokud stále máte kužely, můžete z nich dělat koule v vyrovnávací paměti.
Vezměte si bílý plastový obal a ve středu nalepte gumovou kouli. Pak na něj vložte kužely. Jsou bezpečně připevněny tekutými nehty.
DIY zimní výzdoba

Druhý míč může být o něco menší.
DIY zimní výzdoba

Bílý vánoční strom a sněhulák dokonale zapadnou do takové kompozice.
DIY zimní výzdoba

Nyní víte, jak můžete vyzdobit svůj pokoj obyčejnými šišky.
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky