DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» »Instalace tabletu do auta
Dnes je těžké si představit auto bez rádia. Majitelé jejich vozů často chtějí zlepšit pohodlí vozu. Za tímto účelem si zakupte multimediální rádio se sadou mnoha funkcí. Ale ne každý si může dovolit značkové multimediální rádio. Koneckonců, nestojí to málo peněz. A když kupujete levné čínské rádio, musíte hrát „loterii“. Koneckonců, nikdo neví, jak dlouho to bude fungovat, dokonce ani výrobce. Cesta ven z této situace je instalace tabletu do auta. Průměrný značkový tablet nyní stojí stejně jako levné čínské multimediální rádio. Dalšími výhodami tablety jsou firemní záruka na tento produkt a schopnost vzít tabletu domů. Jeden tablet může ve skutečnosti nahradit rádio v autě i počítač doma. Jedním výstřelem můžete zabít dva ptáky jedním kamenem.
Instalace tabletu do auta

Chcete-li nainstalovat tablet do automobilu, bylo provedeno opatrně a organicky zapadá do designu automobilu, budete muset zkusit strávit trochu času a úsilí.

Postup instalace tabletu do automobilu


Instalace tabletu do auta zahrnuje několik kroků:
 • příprava místa pro tablet;
 • výroba police na tablet;
 • instalace zesilovače a napájení silových vodičů;
 • instalace tabletu do auta a jeho nastavení.

Nejprve si musíte připravit místo pro tablet. Je umístěn ve střední části palubní desky automobilu, takže ze všech sedadel je dobrý výhled. Téměř ve všech vozech je na tomto místě umístěn standardní radiomagnetofon a schránka na rukavice. Toto vybavení bude muset být obětováno. Pokud jsou na místě instalace budoucího tabletu umístěna některá tlačítka, je třeba je přesunout na jiné vhodné místo. Starý rádiový magnetofon musí být odstraněn a kabely napájecího kabelu a reproduktory by měly být ponechány. K nim bude připojen tablet. Pak musíte odstranit část torpéda, na kterém bude tablet nainstalován.

Výroba police na tablet


Dalším krokem je vytvoření police pro tablet. Chcete-li to provést, musíte si koupit tablet (pokud již není), epoxidovou pryskyřici, tmel na plast, gumové špachtle, stříkanou barvu v barvě torpéda do auta. Připravte si skládačku, brusný papír, vrtačku, spoustu plastových sáčků, obvaz, pásku. Poté položte střílel část torpéda na stůl. Umístěte na ni tablet, jak bude nainstalován. Ohraničte tabletu na budoucí polici a pomocí skládačky odřízněte všechny zbytečné vyboulení. Pak vložte tabletu do plastových sáčků. Je žádoucí, aby byla tableta v různých polohách zcela zabalena a to vše je dobré zabalit páskou. Položte tablet na stůl s displejem dolů. Položte na ni polici, protože v budoucnu bude tablet na ní umístěn. Pomocí epoxidu nalijte všechny hrboly a zbytečné otvory na zadní stranu police přímo na tablet. Pro pevnost je nutné položit obvaz na epoxid v několika vrstvách. Když bude celý povrch police zpracován, musí být ponechán zaschnout 2-3 dny.
Instalace tabletu do auta

Instalace tabletu do auta

V tomto případě nelze tabletu v žádném případě vytáhnout. Měli byste dostat kvalitní obsazení. Jakmile je epoxid zcela suchý, musíte tabletu vyjmout a výsledný dojem zpracovat v úhledné polici. Okamžitě musíte vyvrtat dva otvory pro konektory pro nabíjení a sluchátka. Poté police zpracujte brusným papírem, abyste odstranili velké rozdíly. Pomocí gumové špachtle naneste několik vrstev tmelu na plasty jeden po druhém. Po zaschnutí tmelu zpracujte polici brusným papírem, vyzkoušejte tabletu. V případě potřeby odstraňte přebytečný tmel nebo přidejte další vrstvu.Pokud tableta jasně spadne na místo, je police připravena. Nakonec musíte polici natřít stříkáním. Z tohoto důvodu je nejlepší zavěsit. Po malování počkejte, až polička zcela zaschne.
Instalace tabletu do auta

Instalace tabletu do auta

Pro čistý a hlasitý zvuk potřebujete zesilovač. Můžete jej nainstalovat namísto starého rádia. Z zesilovače je třeba provést vodovodní kohoutky k reproduktorům a kohoutek pro dodávání signálu z tabletu. Zástrčka je potřebná pro 3,5 jack, jako u sluchátek. Po instalaci zesilovače je třeba do tabletu vydat energii. Chcete-li to provést, musíte připojit zapalovač cigaret k napájecímu kabelu, který zůstal ze starého rádia, a do něj vložte nabíječku do auta pro tablet a vše dobře izolujte.
Instalace tabletu do auta

Instalace tabletu do auta

Po dokončení všech přípravných prací zbývá pouze nainstalovat tablet do automobilu. Chcete-li to provést, vezměte polici pro tablet a vložte ji do palubní desky automobilu. V takovém případě nezapomeňte držet napájecí kabel a výstup k reproduktorům v předem připravených otvorech v polici. Nainstalujte tablet na polici, připojte k němu reproduktor a napájecí konektory. Proveďte nastavení zvuku, videa a navigace v tabletu podle osobních preferencí. Tím je instalace tabletu do automobilu dokončena.
Instalace tabletu do auta

Instalace tabletu do auta

Instalace tabletu do auta

Instalace tabletu do auta

Ve vašem autě je nyní k dispozici vysoce kvalitní multimediální centrum s internetem, navigátor, vysoce kvalitní hudba, filmy a mnoho dalších funkcí, které tablet nabízí. Instalace tabletu do automobilu nebude mít potíže ani při samotné práci.
Vraťte se
Komentáře (5)
 1. Alexander
  #1 Alexander Hosté 26. prosince 2017 08:16
  3
  Výborně!
 2. Host Michael
  #2 Host Michael Hosté 20. března 2018 21:35
  0
  všechno je v pořádku, ale jak nastavit hlasitost?
  1. Dmitry
   #3 Dmitry Hosté 31. března 2018 23:29
   1
   Hudební přehrávač má na obrazovce speciální posuvník hlasitosti. Prst držel a upravoval hlasitost.
 3. Host Sergey
  #4 Host Sergey Hosté 16. února 2019 9:31 hodin
  0
  Jak připojit zadní kameru? Proč o tom něco ne ...
  1. Košíček
   #5 Košíček Hosté 31. července 2019 09:25
   0
   Zde musíte být rádi, že tam bude hudba a přístup k internetu.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky