DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
Nový rok je vždy spojován s mandarinkami, sněhovými vločkami, girlandami, pozlátkem a dárky. Každý seznam se doplňuje podle jeho očekávání a vzpomínek z dětství, ale určitě bude pokračovat zmínkou o načechraném a krásném vánočním stromku. Je to takový lesní host, který se ukáže, pokud budete dodržovat všechna doporučení této hlavní třídy.
Furry host

Materiál na vaření


Aby nadýchaný vánoční strom ozdobil novoroční stůl nebo se stal dárkem pro děti a dospělé, budete potřebovat takové polotovary:
 • pěnový kužel;
 • akrylová (nebo jiná) zelená barva;
 • ohebné dráty s hromadou.

Furry host

Otálení se prodává v obchodech s výšivkou, můžete si je objednat na Ali Express. Tento materiál je velmi vhodný pro dětskou kreativitu a velké množství odstínů vám umožní vytvořit vánoční stromky různých barev (od „modrého smrku“ po obvyklou lesní krásu ze středního Ruska).
V průběhu práce budete také potřebovat:
 • lepicí pistole a 1 lepicí tyčinka;
 • korálky nebo korálky;
 • flitry;
 • stuhy
 • ozdobné kužely, koule, hračky.

Furry host

Je-li nutná přítomnost tavného lepidla, mohou být ozdobné prvky libovolné. Větve můžete jednoduše zakrýt jiskry, jako by byly pokryty jinovatkou.

Sbíráme vánoční stromek


DIY to udělej sám.
1. Natíráme pěnový kužel zelenou barvou. Nechte obrobek zaschnout. Malování je povinné, protože pokud se větve uvolní, nebude mezi nimi žádný znatelný základ.
Furry host

2. Na jednom z vodičů točíme smyčku. To je koruna vánočního stromu.
Furry host

3. Kolem smyčky provedeme několik těsných zatáček a postupně zvětšujeme poloměr kruhu. Drát drží svůj tvar dobře a zde není nutná další fixace. Na výsledný obrobek je třeba vyzkoušet - měl by sedět pevně na vrcholu stromu, jako by měl klobouk.
Furry host

4. Nyní musíte zahřát zbraň a dát trochu lepidla na kužel. Několik lepicích bodů by mělo být umístěno těsně pod. Rychle nasaďte „kužel“ drátu na kužel a stiskněte na několik sekund.
Tavné lepidlo zapadá téměř okamžitě, a nyní náš vánoční strom získal načechranou korunu.
Teď musíme pokračovat v ovíjení drátu kolem základny a jeho budování kroucením.
Furry host

5. Na některých místech je nutné nanést tenký pás tavného lepidla. To navíc upevní zatáčky na pěnovém kuželu.
6. Práce je téměř dokončena, zůstává třeba kousnout drát řezačkou a zanechat malý ocas. Měl by být zaseknutý v základně kužele. Poslední tah je nutně zasazen na lepidlo.
Furry host

Oblékání


Náš suvenýr - vánoční stromeček z drátu je připraven stát se ještě krásnějším. Chcete-li to provést, můžete řetězec korálky z korálků a skleněných korálků, aby věnec z flitrů nebo koule z poloviny korálků. Pokud je ozdobná hvězda vhodné velikosti, lze ji zvednout na vrchol stromu. Někteří řemeslníci dovedně vyřezávali ze slaného těsta. Pak může být zázračný strom ozdoben kuličkami, kužely, shluky plodů.
Dárek je připraven.
Furry host

Pro veškerou práci, kterou jsme potřebovali:
 • pěnový kužel - 60 rublů;
 • horké lepidlo - 15 rublů;
 • prodlužování - 10 ks. 2 rublů každý;
 • flitry, korálky, korálky a barvy lze nalézt v zásobách jakékoli jehličenky.

Výsledkem je méně než 100 rublů! Náš vánoční strom je opravdu originální a levný dárek, což je příjemné najít mezi dárky na Nový rok.
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky