DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Bluetooth sluchátka
Sluchátka v naší době jsou nedílnou součástí každého člověka! Mnoho z nás je poslouchá při sportu, v autobuse nebo dokonce na cestě do práce nebo do školy! Ale mnoho čínských sluchátek nevydává tak dobrý zvuk, a tak jsem se rozhodl zkusit vyrobit sluchátka ze starých bluetooth reproduktorů!
A tak pro výrobu potřebujeme:
  • Bluetooth sloupec.
  • Konstrukční sluchátka.
  • Trochu nástrojů.

Prvním krokem je rozebrání sloupce. Aby se nic nerozbilo, pečlivě hledejte všechny šrouby, protože je čínská láska skrývá pod různými druhy samolepek atd.
Sluchátka Bluetooth

Sluchátka Bluetooth

Po rozebrání jsme kousli reproduktor a změnili jsme to na dva z nich, slabší! Mám je na 1 watt.
Sluchátka Bluetooth

Sluchátka Bluetooth

Je čas na sluchátka! Nejprve ze všech odstraníme veškerou pěnovou gumu a smíříme naši desku! Musíte si okamžitě poznamenat dobíjecí otvor a přibližné místo pro montáž! A také označte otvory pro tlačítka.
Sluchátka Bluetooth

Sluchátka Bluetooth

Když už mluvíme o tlačítkách! Udělal jsem je z prutu z kuličkového pera roztavením špičky prutu! Můžete si také vytvořit shodu a přilepit je na tlačítka na desce, ale v tomto případě existuje nebezpečí, že vypínač vypnete lepidlem, a nebude nadále vykonávat své funkce.
Sluchátka Bluetooth

Sluchátka Bluetooth

Dalším krokem je přilepit desku a připájet k ní dráty! Jak to bude mít štěstí, roztavené tavné lepidlo se rozbilo, takže jsem musel „zapíchnout“ zapalovačem.
Sluchátka Bluetooth

Když je pájení ukončeno, vezmeme pěnovou gumu, kterou jsme vytáhli dříve, rozstřihneme na velikost a vložíme ji do našeho půl ucha. Položíme reproduktor nahoře.
Sluchátka Bluetooth

Chcete-li zabránit, aby reproduktor zíval ven! Přilepte kousek dámské punčochy na spodní část polštáře. To neovlivní zvuk, ale vzhled se zlepší!
Sluchátka Bluetooth

V zásadě je vše připraveno! Zbývá jen to samé s druhou polovinou!
Sluchátka Bluetooth

A nakonec dostáváme taková skvělá sluchátka. Samozřejmě je lepší je nezapnout na plnou hlasitost, protože to byl pořád reproduktor a jeho zvuk je dost hlasitý. Ale při středním objemu je to v pořádku!
Sluchátka Bluetooth

PS: Možná, že pro každodenní nošení vypadají trochu „hloupě“, ale vše je ve vašich rukou! Můžete je malovat v jakékoli skvělé barvě! Nebo si vyhledejte vlastní sluchátka v jiném tvaru! Ale například běh ráno a sekání trávy v nich je radost.

Vraťte se
Komentáře (1)
  1. Leo Vanin
    #1 Leo Vanin Návštěvníci 13. dubna 2019 07:11
    0
    a co pro hlavu k lodi. A kde anténa

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky