DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Taška starých džíny
Mezi kreativními lidmi nám nedochází nápady. Vždy chtějí vytvořit něco nového, neobvyklého, originálního. Je velmi zajímavé šít různé věci ze starých, z módy nebo roztrhané džíny. Obzvláště úspěšné jsou tašky. Mohou být šity z celých nohou a mohou být použity k šítím zcela malých kusů, které zbyly po řezu. K šití pytlů lze použít také prvky kalhot, kalhot a jiných džíny. Tašky se díky jejich používání stanou zajímavějšími a ještě originálnějšími. Přesvědčte se sami.
Pytel staré džíny

1. Malá kabelka je šita ze stejných rozměrů džínách čtverců. Jsou šity společně pomocí světlého copu. Páska se jednoduše přišívá na čtverce. Tato metoda nevytváří silné švy a nekomplikuje proces šití. Rukojeť tašky je také zdobena copem. V tomto případě prýmek nejen zdobí rukojeť, ale také uzavírá spoj surových okrajů tkaniny.
Pytel staré džíny

2. Druhá taška je vyrobena z dámské košile. Vzhledem k tomu, že košile byla zdobena výšivkou, ukázalo se, že taška je velmi elegantní. S touto taškou můžete jít na pláž nebo nakupovat. Taška je lehká a prostorná, se dvěma širokými držadly, které jí umožňují dobře se naložit. Rukojeti neřeže ruku. V případě potřeby lze takový vak nosit také na rameni.
Pytel staré džíny

3. Další taška je ušitá ze zadní části denimových kalhot. Vyšívané kapsy zdobí tašku a lze je použít k zamýšlenému účelu, do něhož vložit klíče, přepravní karty a malé peníze. Ve spodní části vaku je spuštěn stříbrný cop. Harmonizuje s drahokamy na výšivce a dělá tašku jasnější a zábavnější.
Pytel staré džíny

4. Můžete si ušít velkou tašku na nákupy nebo na cestu do země pomocí dětské džínové šály s výšivkou. Rozřeže se na dvě části a přišije se ke dnu vaku. Do vytvořeného rohu můžete umístit aplikaci z kůží poslance. Motýli jsou vždy v trendu, hlavní věcí je aplikace pečlivě. Na zadní straně tašky je našita velká kapsa s klopou z džíny. Kapsy na sáčcích nejsou nikdy zbytečné.
Pytel staré džíny

5. Pokud není k dispozici dostatek podrobností o džínách, můžete vak doplnit originální látkou. Je lepší, když je tkanina hustá (nebo přilepená pro tuhost s dvojnásobkem). A opět - obrovský motýl zlaté barvy, který odpovídá látce. Dlouhá rukojeť je šitá ze stejných džíny, připevněna k tašce kovovými kroužky a je nastavitelná na délku.
Pytel staré džíny

6. Další taška je našita z přední poloviny tmavě modrých džíny. Na džínách byly velmi krásné kapsy. Pro vyšívání na kapsách na tašce je vyrobena aplikace z kovových drahokamů. Krásně svítí a dodávají tašce nové kouzlo. Taška je na dlouhém pásu a pás je odebrán ze sportovní tašky. Rukojeť je připevněna karabinami pro kroužky všité do vaku.
Pytel staré džíny
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky