DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» »Závěsné květiny
Jednoho krásného dne jsem se rozhodl ozdobit svou zahradu závěsnými květinami. Chtěl jsem viset z plotu, abych v zahradě vytvořil živější atmosféru. Šel jsem do obchodu, který prodával pouze kulaté závěsné hrnce. Samozřejmě mi nevyhovovali ani pohledem, ani cenou. A pak mě upoutala dýmka z deště.
Závěsné květiny

Myšlenka sama dozrála. Vezměte trubku, proveďte podélný řez a přilepte zátky kolem okrajů.
Trubky z PVC nehnijí, nezhoršují se. Doslova trvají tisíce let.
Vzal jsem si čtyřpalcovou PVC trubku. Řezal jsem tři stejné kusy, abych vytvořil třístupňovou závěsnou květinovou zahradu.
Závěsné květiny

Pak jsem viděl o něco méně než polovinu trubky na čelní pile; Odstranil otřepy souborem. Lepil jsem zátky lepidlem.
Závěsné květiny

Pro připevnění jsem vyvrtal otvory v konektorech nahoře. Také jsem vyvrtal otvory zespodu, aby se přebytečná voda nehromadila, kdyby řekněme, že prší, protože tato skříňka visí na ulici. Pak zmeškal lano ve všech třech květináčích různých délek.
Závěsné květiny

Naplnil zásuvky země. Abychom zabránili ucpání drenážních otvorů, položil jsem látku na několik vrstev na dno. Vysazené květiny a tento design visely na plotě.
Závěsné květiny

Vypadá to, řeknu ti, je to velmi zdravé. Takové plastové konstrukce lze použít nejen v zahradě, ale také doma, na balkóně atd. Hlavní výhodou této mistrovské třídy je samozřejmě levnost a jednoduchost designu.
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky