DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Krásný ruční notebook
Různé formáty, materiály a design - notebooky v obchodech uspokojí potřeby i těch nejelektivnějších kupujících. Ale ne znalci ručně vyráběné. Jedinečný vzhled, individuální výběr materiálů, živá energie a ... bezkonkurenční efekt. To vše odráží podstatu ručně vyráběného zboží. Nabízíme vám, abyste se ponořili do světa kreativity a vyšívání a vytvořili roztomilý notebook pro sebe nebo své blízké.

Materiály a nářadí:


  • –2 druhy tkanin,
  • - cop, ozdobné lano,
  • výšivka,
  • - karton, blok listů,
  • - miniaturní dekorace (květiny, řezby ze dřeva, dřevotříska),
  • - lepicí pistole nebo momentový krystal,
  • - nůžky, jehla se závitem,
  • - pravítko a tužka.

Krásný ruční notebook

Pracovní etapy:


1. Nejprve vystřihněte základnu krytu z lepenky. Rozměry by měly být o něco větší než blok. Mimochodem, stránky pro „plnění“ mohou být vyrobeny nezávisle na papíru nebo mohou být použity analogové továrny. Závazné možnosti lze na internetu snadno najít, pokud si budete přát. Jako výsledek byste měli zvážit parametr dvojstránky plus vazbu.
Krásný ruční notebook

2. Odložte obrobek a dostaňte se k látce. Je třeba vyříznout dva fragmenty: jeden je 3krát menší než druhý se zvětšením o 2-3 cm. Šijeme je ze špatné strany a ozdobujeme spojovací šňůru lemováním.
Krásný ruční notebook

3. Nyní přilepte připravenou látku na lepenkovou základnu. Doporučujeme dodržovat následující pořadí: spojovací linka ze 2 tkanin, vazba, svislé okraje notebooku, všechny vodorovné čáry.
Krásný ruční notebook

Krásný ruční notebook

4. Spojíme blok s krytem. První a poslední stránka bude sloužit jako záložek. Stačí je připojit k vnitřní straně naší základny se stejným horkým lepidlem.
Krásný ruční notebook

5. Zapněte fantazii a prozatím ozdobte anonymní notebook. Výšivka může být orámována lanem a doplněna malým dekorem. Tato fáze však zahrnuje neomezený počet možností designu.
Vytvořte a užijte si výsledek!
Krásný ruční notebook

Krásný ruční notebook
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky