DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Háček na oblečení" Hulk "
S dítětem, nechtěným, musíte vylepšit svůj kreativní talent, a pokud neexistují, pak se vše naučte se svým malým objevitelem.
Hlavními hračkami moderních dětí jsou superhrdinové, princezny, víly a monstra. Cena takových hrdinů je často extrémně vysoká, nebo se vůbec neprodávají.

Tato mistrovská třída hovoří o tom, jak si vytvořit svou vlastní postavu ve tvaru oblíbeného hrdiny (v tomto případě Hulk) bez utrácení peněz, vše, co k tomu potřebujete, je v každém domě. Je vyroben ze slaného těsta. Musíte požádat dítě, aby bylo trpělivé, protože proces vytváření postavy bude trvat několik dní.

Připravte se na práci 2 lžíce. mouka, 1 lžíce. sůl, 3/4 lžíce. voda, plastový nůž, barvy (vhodný je i akvarel), štětec, jednoduchá tužka, transparentní lak. Nakreslete nebo vytiskněte svou postavu na papír A-4.
Háček na oblečení Hulk

Háček na oblečení Hulk


Vaření těsta pro modelování


Sůl se rozpustí ve vodě, smíchá se s moukou a odstraní se za studena po dobu 30 minut.
Na list papíru nakreslete obrys tvaru a naplňte těsto.
Háček na oblečení Hulk

Předtiskněte malý kousek těsta a položte na něj háček, nahoře s druhým kouskem těsta.
Háček na oblečení Hulk

Současně je nutné klouby těstovin namazat vodou, aby se dosáhlo maximálního lepení. Můžete jít jednodušším způsobem - těsto rozvaříme o tloušťce nejméně 5 mm, vystřihněte papírovou figurku plastovým nožem, který často jde do krabičky s plastelínou, a dejte ten správný obrys.
Háček na oblečení Hulk

Proč se to dělá na listu papíru? Protože během procesu sušení bude papír deformovat a získá se tvarovaná kresba. To je nezbytné v souvislosti s myšlenkou získat reliéfní postavu Hulka. Pokud takový cíl nemáte, je lepší to udělat na kovovém plechu (pro doplnění nádhery sukní princezny použijte na tomto místě silnější vrstvu těsta, například na Hulkův kámen). Zadní strana kartáče vytváří otvory pro montáž.
Háček na oblečení Hulk

Sušení sochoru


Můžete položit obrobek na slunci a suchý po dobu nejméně 5 dnů, nebo můžete použít troubu. Pečte 2 hodiny při teplotě 80 až 130 stupňů Celsia. Před dokončením pečení ťukněte na formu, musí být stejně tvrdá jako kámen. Poté papír vyjměte z viditelných okrajů blanku. Navíc není nutné jej odtrhávat ze zadní strany, bude sloužit jako základ produktu a nedovolí, aby kousky létaly, pokud by byly rozbité. Obrysy obruste jemným brusným papírem.
Háček na oblečení Hulk

Háček na oblečení Hulk

Zbarvení


Obrysy kalhotek a svalů nakreslujeme jednoduchou tužkou. Černobílé barvy částí obrázku v požadovaných barvách. Sušit. Poté, s úhlednými tahy, dejte hlasitost obrázku. Sushim. Nakreslete obličej, prsty a svaly na tělo v černé barvě.
Háček na oblečení Hulk

Háček na oblečení Hulk

Háček na oblečení Hulk

Háček na oblečení Hulk

Nechte uschnout. Lakovat.
Háček na oblečení Hulk

Háček na oblečení Hulk
Komentáře (1)
  1. Karton Hulk
    #1 Karton Hulk Hosté 9. srpna 2018 09:54
    0
    Upřímně, hrůza!

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky