DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Krajka Choker
Ženy začaly zdobit krk ve starověku. Od té doby se šperky vyvinuly z primitivní kosti na sofistikované šperky. Ale móda je drsná a má tu vlastnost, že se vrací. V poslední době získali popularitu kuřáci nebo měsíčky, které poprvé ozdobily ženský krk v období pozdního středověku. Pak je nosili vznešené dámy, jejichž portréty chtěl každý umělec zachytit. V současné době se chokerovi líbil zástupce subkultur, jako jsou „steampunk“, gotický, „anime otaku“ a „cosplayers“. A po vystoupení slavných módních návrhářů na módních přehlídkách získal srdce osobností. Chcete-li si vyrobit takový náhrdelník sami, je to velmi jednoduché, vyžaduje minimální náklady a po prokázané fantazii můžete vytvořit celou řadu sametů pro různé příležitosti.
Materiály pro práci:
 1. Široká krajka;
 2. Saténová nebo sametová stuha;
 3. Cabochon se základnou;
 4. Centimetr
 5. Křída;
 6. Lepidlo
 7. Nůžky, nit s jehlou.

Krajkový kouř

Pracovní postup:
Nejprve změříme objem krku. Je třeba si uvědomit, že i když je kuřák přeložen z angličtiny jako „sytič“, a jak je zamýšleno, přiléhá pevně na vaši pokožku, měli byste ho pohodlně nosit.
Krajkový kouř

Požadovanou délku označíme tužkou nebo tužkou na spodní straně pásky a ponecháme 20-25 cm na každé straně tak, aby dekorace mohla být krásně svázána s mašlí.
Krajkový kouř

Je lepší vypálit hrany, aby se v budoucnu nerozpadly. Pokud chcete, místo luk můžete použít sponu, ale šperky ztratí svou autentičnost.
Krajkový kouř

Dalším krokem je spojení s krajkou. Chcete-li přidat objem, by měla být krajková páska sešitá záhyby, aby se vytvořily volánky.
Krajkový kouř

Zametáme obrobek a přišijeme jej na psacím stroji nebo ručně se závitem v tónu pásky.
Krajkový kouř

Bereme kovovou základnu k dekoraci, dáme kabaron na lepidlo a čekáme na zaschnutí.
Krajkový kouř

Najděte střed kuřáka a označte jej mělkou stuhou.
Krajkový kouř

Tam šijeme základnu a krajkový šok je připraven jít ven.
Krajkový kouř

Podle potřeby je možné kabarchon nahradit portrétem, lukem nebo květinou z odpovídající stuhy, přívěšku a kouzla řetězy pro gotickou verzi. Doporučuje se nošení kuřáka u večerních a koktejlových šatů s otevřeným krkem.
Vraťte se
Komentáře (1)
 1. Eleno
  #1 Eleno Hosté 1. února 2018 10:35
  0
  Velmi krásná dekorace! Ale rozhodně bych to také nemohl udělat krásně.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky