DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Ručně vyráběné korálky
Ručně vyráběné korálky

Ručně vyráběné stylové korálky mohou být vyrobeny z jednoduchých materiálů. Například z dřevěných korálků a šňůry pro vyšívání. Navíc dekorace korálků šňůrou dodá takovému příslušenství solidní vzhled. Tyto korálky lze nosit na večerní šaty, protože barevné schéma ve fialově - černé tóny. Tuto dekorační variantu lze považovat za diskrétní, klidnou, zdůrazňující rafinovanou chuť jejich majitele. Textura a gama korálky samy o sobě znamenají vážnou, ale romantickou povahu, protože po straně šijeme malý černý květ. Ozdobíme také jeden korálek lila kamínky, abychom přidali určitý přízvuk - jasné místo v příslušenství.
Pro práci vezměte:
 • Korálky ze stromu - sedm kusů.
 • Plastové korálky - 8 - 9 kusů.
 • Malé černé korálky.
 • Řemeslná šňůra voskovaná (lila, modrá, šedá, fialová, černá).
 • Hlína "Titan".
 • Klipy pro kabel.
 • Malé kamínky bez kovu lila barvy.
 • Řetěz je dekorativní.
 • Květina z tkaniny.
 • Barvy (akrylové).
 • Akrylový lak, štětec.

Začněte s přípravou perlí samotných. Naneste malé lepidlo na dřevěnou perličku (oblast poblíž otvoru). Na toto lepidlo nalepte do kruhu šňůru dvou barev (černá + šedá) složených dohromady. Lepte je pevně k sobě bez mezer. Lepidlo neaplikujte okamžitě na celou patku, protože rychle schne, ale postupně při každém otočení.
Ručně vyráběné korálky

Ručně vyráběné korálky

Ručně vyráběné korálky

Druhý korálek zakryjte jednou barvou - šeřík.
Ručně vyráběné korálky

Ručně vyráběné korálky

Ve třetí, stejně jako v první, kombinujte dvě barvy (lila + šedá). Další je fialová. Dále zkombinujte šedou šňůru s modrou, podél okraje můžete nechat hnědou. Jedním slovem, může existovat mnoho variací. Udělejte všechno tímto způsobem, sedm korálků.
Ručně vyráběné korálky

Ručně vyráběné korálky

Protože budeme mít kombinované korálky, přidáme k hotovým korálkům, které jsou stále dřevěné a malované akryly. Malovat dva ve fialové a dva ve fialové. Naneste barvu dvakrát. Po úplném zaschnutí otevřete akrylovou barvou na horní straně barvy, aby se zachovala barva. Celkem získáte jedenáct dřevěných korálků.
Ručně vyráběné korálky

Ručně vyráběné korálky

Sbíráme korálky na vlákno


Po všech přípravách začneme montovat korálky na šňůru. Vezměte si černé krajky a začněte navlékat korálky. Uprostřed dejte černou pruhovanou korálku, po stranách ji rámujte dvěma plastovými. Dále opět dvě korálky (fialová + fialová). Po stranách vložte také bílou matku z perel. Připevněte uzly na obou stranách.
Ručně vyráběné korálky

Dále chaotickým způsobem sbírejte korálky jako na fotografii a ponechejte na krajce prostor pro květinu. Můžete ho přišít na záda nebo nalepit na lepidlo, jak budete chtít.
Naproti květu přilepte jednu z korálků lila kamínky.
Ručně vyráběné korálky

Ručně vyráběné korálky

Ručně vyráběné korálky

Umístěte je na šňůru tak, aby na obou stranách byly pruhované korálky. Na samém vrcholu uspořádejte další korálek pokrytý šňůrou a přidejte černé malé korálky. Ozdobte okraje šňůry zlatými vložkami a korálky. Druhá část našich korálků bude tvořena řetězem zlaté barvy složené na polovinu. Konce lanka zůstávají připevněny k řetězu. Chcete-li skrýt ošklivé uzly v místech připevnění, dejte na tato místa kovové svorky.
Ručně vyráběné korálky

Nyní ručně vyráběné korálky jsou zcela připraveny na ozdobu vašeho oblečení.
Ručně vyráběné korálky
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky