DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
Tento domácí produkt dokonale odráží modernost naší doby. Představte si: stisknete tlačítko na dálkovém ovladači a objeví se TV. Dívali jsme se - stiskli tlačítko - televizor se skryl. Toto řemeslo má samozřejmě kromě toho, jak se chlubit přátelům, řadu praktických vlastností. Například: televizor se neznečistí, tuk se na něm neusadí, což je v kuchyni hodně. Vlastně proto jsem se rozhodl vytvořit tento design v mé kuchyni.
Výtah TV

Nejdražší část celé struktury je přirozená lineární pohon (ovladač). Tomu se říká, pokud chcete najednou tento zázrak opakovat. Lineární akční člen nebo akční člen najdete na ALI EXPRESS za velmi normální cenu - .
Pokud jde o všechno ostatní - všechno je k dispozici v železářství nebo to můžete udělat jako já - rozebrat starý nepotřebný skříň a odtud vzít průvodce.

Pojďme začít!


Nejprve změříme televizor nebo váš monitor, pod kterým vytvoříme systém zvedání a spouštění. Pak musíte do žebříčku vaší kuchyně setřít obdélníkový otvor s velkým okrajem, aby při pohybu nic neublížilo.
Výtah TV

Výtah TV

Ihned řeknu, že tato díra, skrz kterou monitor opouští, se nijak nezavírá a je vždy otevřená. Myslel jsem, že to není nutné. Ale pokud chcete, můžete si udělat nějaké dveře na jaře, aby na ně monitor při odchodu kliknul a otevře se.

Opravujeme průvodce


Nyní zajistěte posuvné kolejnice. Musí být stanoveny přesně vzájemně paralelně, jinak nebude snadný sestup.
Výtah TV

Na zadní straně monitoru nebo televizoru musíte připojit osnovu, která spojí vodítka a tělo televizoru. Vzal jsem kousek překližky.
Výtah TV

Výtah TV

Snažíme se vyvrtat otvory pro vodítka a držák televizoru. Je také možné založit otvor pro připojení kabelu k této základně.

Lineární montáž pohonu


Přišlo k namontování lineárního ovladače. Připevňuje se k nám ve druhém patře skříně a zvedá celou konstrukci kabelem.
Výtah TV

Výtah TV

Výtah TV

Tato podpora byla součástí jednotky. V zásadě nic víc není potřeba. Pohon jednoduše leží, zajištěn pouze na jedné straně. Budu dočasně napájet celý systém z baterie.
Výtah TV

Výtah TV

Kabelové připojení.


Výtah TV

Výtah TV

Přirozeně si místo kabelu můžete vzít libovolné lano, ale mějte na paměti, že kabel má delší zdroj, i když lano zde je dost na mnoho let. Je nutné pouze vyvrtat otvor a nainstalovat podpěru tak, aby při pohybu kabelem neděral otvor. Přeskočíme vše a utáhneme šroubovacími sponami. Pokud používáte lano, můžete si uvázat pouze uzel.
Výtah TV

Výtah TV

Výtah TV

Výtah TV

Výtah TV

Výtah TV

Výtah TV

Elektronika pro dálkové ovládání.


Mechanismus dálkového ovládání je ovládán elektronickým relé. Koupil jsem si elektronické relé dálkového ovládání v ali - . Nebo můžete vidět .
Toto dálkové ovládání by mělo poskytovat zpětný chod. To znamená změnit polaritu tak, aby skluzavka stoupala a klesala.
Je třeba se připojit následujícím způsobem.
schéma

Připojíme veškerou elektriku a zkontrolujeme.
V případě potřeby upravte délku kabelu. Pokud vám vše vyhovuje, užíváme si to.
Nyní budete milovat svůj domov ještě více pro takové neobvyklé funkce, které vám přinášejí pohodlí a radost z používání každý den.
Výtah TV

Pokud máte stále otázky - napište do komentářů, rád vám na ně odpovím. Budu také ráda za vaši kritiku a návrhy.

Všechno nejlepší.
Vraťte se
Komentáře (1)
  1. Denis
    #1 Denis Hosté 28. srpna 2017 18:49
    2
    Úžasná věc! Miluji dálkové ovládání se všemi druhy mechanismů. Zatím jsem dělal jen žaluzie s dálkovým ovládáním - nejsem nadšený. Velmi pohodlné. Napište více takových článků. Mockrát vám děkuji.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky