DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
Lampa "Night City" pomocí technologie String Art. Smyčcové umění (nebo „smrdět") - směr vyšívání, který vychází z hřebíků a nití. Řetězec - z angličtiny se překládá jako řetězec nebo lano, to znamená Smyčcové umění lze přeložit z angličtiny jako „umění vlákna, řetězce“.
Jedná se o velmi neobvyklý a krásný umělecký objekt, který ozdobí váš interiér. Je to jak obrázek, tak lampa. A pro jeho výrobu nevyžaduje velké náklady na materiály.
Potřebujeme tedy:
 • Nitě pro pletení 2 barev nebo nití.
 • Nehty (absolutně jakékoli).
 • Deska, jejíž rozměry budou rozměry budoucí lampy (tloušťka desky by měla být asi 15 mm nebo více).
 • Tavné lepidlo.
 • Aerosolový černý email.
 • Věnec s malými LED, který běží na baterie. Věnec by neměl být příliš dlouhý (méně než dva metry).


Začneme vyrábět.


KROK 1.
Nejprve musíte připravit desku pro práci. Řezali jsme ji na velikost budoucí lampy, zpracovali ji pomocí pilníku a brusného papíru. A pak to namalujeme ze všech stran černě (můžete v několika vrstvách).
Lampa noční město

KROK 2.
Zatímco deska zaschne, vyberte výkres města. Stačí zařadit do libovolného vyhledávače: „CITY SILHOUETTE“. Najdeme vhodný obrázek a vytiskneme jej v požadované velikosti.
Lampa noční město

Lampa noční město

KROK 3.
Na obrázku města podél obrysu označíme místa, na které budou hřebíky zatlučeny. Vzdálenost mezi patkami by měla být přibližně stejná a ne příliš malá (od 1 cm).
Lampa noční město

KROK 4.
Když je deska zcela suchá, připojte obrázek k desce pomocí pásky nebo pásky.
Lampa noční město

Nyní na místech, která jste označili na obrázku, můžete kladivo hřebíky. Ale můžete udělat malý trik, což vám později usnadní zatloukání hřebíků do desky. K tomu potřebujete vrták, jehož průměr bude menší než průměr hřebu. Nyní vyvrtáme místa, která byla na obrázku označena, touto hloubkou do hloubky, do které jste chtěli zatloukat hřebíky (to je nutné, aby hřebíky kladivo do desky snáze a neohýbaly se). Další, kladivo hřebíky do vyvrtaných otvorů. Hloubku, do které budete hřebíky řídit, rozhodněte sami. Osobně jsem nechal hřebíky vyčnívající ve vzdálenosti 15 mm od desky. A tak, aby všechny hřebíky byly na stejné úrovni, je nutné vystřihnout pruh lepenky, jehož výška bude výška, ve které budou čepice hřebíků relativně vůči desce. A teď, když kladivo do hřebíků, můžete zkontrolovat s tímto proužkem lepenky. Nejprve však opatrně oddělte papír od obrázku od desky. Jakmile jsou hřebíky podél obrysu výkresu ucpané, bude nutné hřebíky zatloukat stejným způsobem po stranách a na horní straně desky, aby se obrys uzavřel.
Lampa noční město

KROK 5.
Nyní začneme vyplňovat obrys závity. Nejprve vezmeme vlákna barvy, která bude hlavní. Konec závitu fixujeme horkým lepidlem pod kloboukem jakéhokoli hřebíku. Dále jdeme touto konturou touto barvou, abychom ohraničili okraje, a ne za nimi.
Lampa noční město

KROK 6.
Poté, co jsme označili hranice, začneme chaotickým způsobem pohybovat od jednoho hřebíku k druhému a tímto způsobem vyplňovat celý obrys. Pokud zjistíte, že je obrys dostatečně vyplněný, opatrně odřízněte nit a jeho konec upevněte tavným lepidlem na nejbližší hřebík. Aby byl obrys jasnější, bereme nitě jiné barvy a předáváme je pouze podél obrysu.
Lampa noční město

KROK 7.
Teď vezmeme věnec. Jak jsem řekl, nemělo by to být příliš dlouhé.A opatrně ji zasuňte dovnitř obvodu tak, aby LED diody nebyly příliš blízko u sebe. Přepínač může být připevněn pomocí tavného lepidla na boku nebo na zadní straně desky. Nyní díky LED diodám budou ve tmě připomínat hvězdy na noční obloze.
Lampa noční město

To je vše. Plavidlo je připraveno.
Lampa noční město

Lampa noční město

Lampa noční město

Můžete jej umístit na skříňku nebo na plochu. Ačkoli toto řemeslo dělá špatně s úkolem lampy, ale vypadá to velmi působivě ve tmě.
Vraťte se
Komentáře (2)
 1. Lalika
  #1 Lalika Hosté 21. srpna 2017 10:52
  1
  Podle mého názoru bylo logičtější naplnit siluety domů vlákny, protože i v noci se obloha zdá mnohem tmavší než budovy. V technice „ison“ lze použít nejen náhodné vyplnění, ale také vytvořit geometrické vzory, čímž se získá „městský“ objem.
 2. Felicity
  #2 Felicity Hosté 22. srpna 2017 13:15
  0
  Kreativní, ale přidal bych také světelná okna v domech. Měsíc můžete také obecně připojit, aby byl realistický.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky